بهینه‌سازی بخش فناوری اطلاعات بانک کارآفرین در سال‌جاری

بهینه‌سازی بخش فناوری اطلاعات بانک کارآفرین در سال‌جاری
مدیرعامل بانک کارآفرین در دیدار نوروزی با مدیران و کارکنان این بانک به ترسیم چشم‌انداز بانک کارآفرین در سال ۹۸ پرداخت.

عصر بانک؛حمید تهرانفر اعلام کرد: هرچند ممکن است با توجه به وضعیت اقتصادی تحقق برخی موارد به‌سختی امکان‌پذیر باشد و به سیاست‌گذاری‌های جدید یا اتخاذ روش‌های مناسب براساس مقتضیات زمانی نیاز داشته باشیم اما اطمینان دارم با درایت، تدبیر، تمامی همکاران ستاد و با هدفی واحد و مشخص، در جهت تحقق این اهداف تلاش خواهیم کرد.

 

وی افزود: با توجه به تجربیات به دست آمده به‌ویژه در نیمه دوم سال ۱۳۹۷ تلاش خواهیم کرد با توجه به افزایش حجم نقدینگی و همچنین وضعیت اقتصادی کشور، سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی مناسب و دقیقی برای افزایش سوددهی بانک به عمل آید. مدیرعامل بانک کارآفرین در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر ضرورت ارتقا و بهینه‌سازی بخش فناوری اطلاعات بانک در سال ۹۸ تصریح کرد: ضرورت دارد در این حوزه تجدیدنظر دقیق و خوبی صورت گیرد. اشکالات این حوزه باید پس از بررسی‌های لازم مرتفع شود.

 

تهرانفر ادامه داد: به‌منظور رتبه‌بندی بهینه شعب بانک، نرم‌افزار برنامه عملیاتی شعب پس از بررسی و انجام مطالعات لازم، در سال‌جاری خریداری خواهد شد تا به رتبه‌بندی دقیق‌تر شعب بانک کمک کند.وی افزود: در سال جدید با انگیزه و پشتکار بیشتر در راستای تحقق اهداف بانک تلاش خواهیم کرد. مشتری‌محورتر از گذشته عمل خواهیم کرد تا به اهداف، برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌های انجام ‌شده جامه‌عمل بپوشانیم. وی با اشاره وضعیت ممتاز بانک کارآفرین در بخش ارزی و بین‌المللی تصریح کرد: محدودیت‌ها باید به فرصت تبدیل شوند و برای عبور از آنها سازوکاری طراحی شود. وی افزود: خوشبختانه بانک کارآفرین در حوزه تبادلات بانکی بین‌المللی، بانکی شناخته‌‌شده و خوشنام است و به لحاظ ارائه خدمات ارزی و بین‌المللی، بانکی سرآمد و ممتاز در صنعت بانکداری کشور محسوب می‌شود. تهرانفر با تبیین برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای سوددهی شعب و بهبود کلی عملکرد شعب خاطرنشان کرد: در سال گذشته و به‌ویژه در سه‌ماه چهارم آن، برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت تا با توسعه سبد تسهیلاتی بانک به مشتریان خدمات بیشتری در این زمینه ارائه شود. در همین راستا چند طرح از جمله طرح تندیس به مشتریان بانک معرفی شد.

مطالب مربوط به اخبار روزعضویت در کانال تلگرام عصربانکعضویت در کانال آپارات عصربانک
اشتراک در واتس‌اپ
نظرات:
حسین
سلام.
بانک شما فوووق العاده عااالی هست
بخصوص کاکنانتون.
سرکار خانم مجیدزاده معاون شعبه آزادی نیز از نیروهای متخصص و بسیار کارا هستن در بانک شما.
لطفاً در ارتقای درجه ایشون از معاونت به مدیریت الطفاط لازم را داشته باشید.