محمد حسین پورزرندی تصریح کرد:
0
0

بانکداری الکترونیک، تحقق شعار نوآوری در خدمت بانک شهر

۱۱:۳۵ - ۱۳۹۵/۸/۱۴کد خبر: 102056
دکتر محمدحسین پورزرندی در حاشیه برگزاری دومین نمایشگاه تراکنش ایران، گفت:امروزه با توسعه تکنولوژی، بانکداری سنتی جوابگوی نسل فعلی و آینده نیست و از این رو، حرکت به سمت بانکداری الکترونیک بسیار حائزاهمیت است.

عصر بانک؛به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، دکتر محمدحسین پورزرندی در حاشیه برگزاری دومین نمایشگاه تراکنش ایران، گفت:امروزه با توسعه تکنولوژی، بانکداری سنتی جوابگوی نسل فعلی و آینده نیست و از این رو، حرکت به سمت بانکداری الکترونیک بسیار حائزاهمیت است. وی افزود: برخی معتقد هستند که بانکداری الکترونیک زیان ده است،البته در نوآوری هر کار در ابتدا سود ده نیست، اما سرمایه گذاری‌ها برای آینده صورت می گیرد و بانک شهر شعار نوآوری در خدمت را در عمل،محقق کرده است.

 

مدیر عامل بانک شهر در ادامه با اشاره به اهمیت ایجاد زیرساخت های تکنولوژی و فناوری در حوزه بانکداری الکترونیک گفت: بانک شهر درمرحله اول این کار را انجام داده و بانکداری الکترونیک را با روش های مختلفی مانند همراه بانک و چه از طریق خود بانک‌ها فراهم ساخته است. وی همچنین ابراز امیدواری کرد تا در ادامه این مسیر، شاهد رونق سایرفعالیت‌های بانکداری الکترونیک از سوی بانک شهر در سطح بین المللی باشیم. بر این اساس، در مراسم اختتامیه دومین همایش تراکنش ایران، از بانک شهر به عنوان حامی مالی و اسپانسر این نمایشگاه قدردانی شد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری