0
0

سپ، حامی کنفرانس و نمایشگاه پرداخت ایران

۲۲:۵ - ۱۳۹۵/۸/۲۹کد خبر: 102844
پرداخت الکترونیک سامان، به عنوان اسپانسر پلاتینیوم در نخستین همایش و نمایشگاه پرداخت ایران (Payment Iran ۲۰۱۶) حاضر خواهد بود.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت پرداخت الکترونیک سامان (سپ)، این شرکت به عنوان یکی از پیشگامان صنعت پرداخت الکترونیک در ایران، از نخستین روزهای اعلام برگزاری این همایش، نام خود را به عنوان حامی برگزاری این رویداد در کشور مطرح کرده بود.

 

در همین راستا، غرفه پرداخت الکترونیک سامان، در محل نمایشگاه جانبی این کنفرانس در سالن مرکز همایش‌های برج میلاد تهران، پذیرای متخصصان صنعت پرداخت الکترونیک، فناوری اطلاعات و حاضرین کنفرانس خواهد بود.

 

همچنین، مدیران و کارشناسان سپ در بخش‌های مختلف این کنفرانس و پنل‌های سخنرانی، حضور خواهند داشت. ابراهیم حسینی‌نژاد مدیرعامل سپ، در روز نخست این کنفرانس و در پنل سخنرانی با موضوع «ایجاد اکوسیستم پرداخت سازگار» به بحث و بررسی در خصوص چگونگی  ایجاد ارتباط میان صنعت پرداخت ایران و شبکه جهانی خواهد پرداخت.

 

«پرداخت ایران»، رویداد دو روزه‌ای است که دوم و سوم آذرماه در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار می‌شود و با تأکید بر موضوع آینده پرداخت، به دنبال ایجاد فرصت‌های تعامل، نوآوری و رشد در ایران است. به همین دلیل می‌توان این رویداد را مکانی برای گرد هم‌آیی برترین متفکران، نوآوران و رهبران صنعت پرداخت هم از داخل و هم از خارج کشور در نظر گرفت.
 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری