0
0

روش برداشت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک صادرات

۹:۳۳ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۰کد خبر: 105142
اگر شما هم به دنبال برداشت وجه بدون کارت از خودپردازهای بانک صادرات هستید مطلب ادامه را بخوانید.

عصر بانک؛ معمولا  با آمدن اسم خودپرداز ، برداشت وجه با یک کارت بانکی در ذهن مشتری بانک تداعی می شود. اما امروزه می توان بدون کارت هم از عابر بانکهای بانک صادرات پول برداشت کرد. 

 

با استفاده از این خدمت جدید دارنده کارت می تواند مجوز برداشت وجه بدون کارت توسط سامانه همراه بانک صادر نموده و آن را برای شخص ذینفع ارسال نماید. در این صورت شخص ذینفع می تواند بدون داشتن کارت و صرفاً با مراجعه به هر یک از دستگاه های خودپرداز این بانک، وجه در نظر گرفته شده را دریافت نماید.

 

بر این اساس در مرحله اول کسی که قصد دادن مجوز برداشت وجه به شخص دیگر را دارد، ضمن همراه داشتن سپهر کارت می بایست به دستگاه خودپرداز بانک صادرات ایران مراجعه و نسبت به انتخاب تراکنش برداشت وجه و پس از آن انتخاب تراکنش «مجوز برداشت به شخصی دیگر» اقدام نماید. در این مرحله دارنده کارت پس از وارد نمودن کد ملی خود و تعیین مبلغ مورد نظر کد ١٩ رقمی تحت عنوان «کد برداشت» از دستگاه خودپرداز دریافت می نماید که می بایست کد مذکور را به ذینفع تراکنش یعنی «متقاضی دریافت وجه بدون کارت» اعلام نماید.


در مرحله بعدی متقاضی دریافت وجه بدون کارت باید تا قبل از عملیات batch شبانه (نقل و انتقال دسته ای تراکنش ها) به یکی از خودپردازهای بانک صادرات ایران مراجعه و بدون وارد کردن کارت و صرفاً با زدن دکمه «ثبت» وارد منوی تراکنش های بدون کارت شود و از طریق گزینه «دریافت وجه» با وارد کردن ١٩ رقم کد برداشت و ١٠ رقم کد ملی دارنده کارت و تعیین مبلغ ، وجه را به صورت کلی یا مرحله ای دریافت نماید. 

مشاهده مطالب مربوط به عصربانک پلاسصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» نظرات بینندگان
» بهنام زادمهر | ساعت ۲۱:۱ - ۱۳۹۷/۲/۶
0
0
من امروز عابرکارت جدید خود را از بانگ گرفتم بدون اینکه رمز خود را عوض کنم به عابربانک دیگری مراجعه کرده تا پول واریز کنم که عابر بانک کارتم را ضبط کرد حالا شرایط برداشت بدون کارت بانک چگونه می‌باشد
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
    اطلاعات تصویری