0
0

بازديد و گفتگوي صميمي وزير ارتباطات و هيات همراه از غرفه آپ در نمايشگاه الكامپ

۸:۱۱ - ۱۳۹۵/۹/۲۸کد خبر: 105228
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اذعان داشتند: اینکه آسان پرداخت به عنوان یک استارتاپ وظیفه خود در حوزه حمایت از ایده های نوین را از یاد نبرده است بسیار ارزشمند و شایان تقدیر است.

عصر بانک؛دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، جناب آقای دکتر جهانگرد معاون وزیر و جناب آقای مهندس سعادت رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای در بازدید از غرفه آسان پرداخت و در گفتگویی صمیمی با مدیران این شرکت، با نخستین ماژول پرداخت درون برنامه ای (SDK) ویژه اپلیکیشنها و کسب و کارهای آنلاین و سامانه پرداختِ آسانِ بدون کارت (تله پرداز) ویژه کاربران اپلیکیشن آپ ارائه شده توسط شرکت آسان پرداخت آشنا شدند و از خدمات و نوآوری های این شرکت در این حوزه تقدیر کردند.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حاشیه این دیدار اذعان داشتند: اینکه آسان پرداخت به عنوان یک استارتاپ وظیفه خود در حوزه حمایت از ایده های نوین را از یاد نبرده است بسیار ارزشمند و شایان تقدیر است.


جناب آقای واعظی در این بازدید اعلام کرد که دولت و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هم از ارائه هر کمکی در این حوزه دریغ نخواهد داشت.


آسان پرداخت امسال در نمایشگاه الکامپ ضمن رونمایی از فناوری های جدید در حوزه پرداخت الکترونیک، غرفه ای را به حمایت از استارتاپها و صاحبان ایده در سالن ٤١ نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران اختصاص داده است.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری