0
0

واکنش صداوسیما به انهدام یک پرنده هوایی

۱۰:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۰/۴کد خبر: ۱۰۵۵۳۳
مدیرکل برنامه ریزی و مالی معاونت توسعه و فناوری صداوسیما گفت: کوادکوپتری که دیروز در آسمان تهران ساقط شد متعلق به صداوسیما نیست.

عصر بانک؛به گزارش ایلنا، محمدمهدی رحمتی با اشاره به انتشار اخباری درخصوص تعلق این پرنده به سازمان صداوسیما افزود: ترابری هوایی سازمان در این زمان، نه برنامه‌ای را برای پرواز داشته و نه در آن محل پرنده‌ای را در حال پرواز داشته است.

 

او گفت: ما امروز درخواستی را برای پرواز ثبت نکرده‌ایم و هیچکدام از پرنده‌های سبک سازمان در آن منطقه در حال پرواز نبودند.

 

رحمتی افزود: ممکن است تهیه کننده‌ای شخصا، پرنده سبکی داشته و آن را در آن منطقه پرواز داده است که این موضوع هم خیلی بعید بنظر می‌رسد که چنین اتفاقی در محدوده ممنوعیت پروازی خاص در تهران رخ دهد.

 

رحمتی گفت: همه کسانی که با پرنده‌های سبک کار می‌کنند، محدودیت‌های اصلی و ممنوعیت‌های پروازی تهران را می‌شناسند و اصولا نمازجمعه‌های تهران هیچوقت با پرنده‌های سبک ضبط نمی‌شود بجز ایام ویژه مانند روز قدس، راهپیمایی ۲۲ بهمن و یا نمازجمعه‌ای که مقام معظم رهبری در آن حضور دارند.

 

رحمتی به خبرگزاری صداوسیما گفت: به غیر از این موارد ما معمولا تصویربرداری هوایی از نمازجمعه نداریم و این موضوع در برنامه معمول سازمان نیست.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری