0
0

خودپردازهای جدید بانک بارکلیز امکان برداشت پول با موبایل را به مشتریان می دهد

۸:۱۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۹کد خبر: 106291
بارکلیز معتقد است که دریافت پول نقد از این طریق نه تنها صرفه جویی در وقت مشتری است، بلکه آن را نیز امن تر می کند. استفاده از موبایل یا کارتهای بدون تماس، ریسک دستکاری و تقلب کارت های مغناطیسی را ندارد.

عصر بانک؛ اعتقاد بر این است که فناوری بدون تماس برای حذف فیزیکی پول توسعه می یابند، ولی با این حال غول بانکی بارکلیز  خود پردازهایی را به کار گرفته است که  مشتریان می توانند تنها از طریق موبایل شان تا 100 پوند پول نقد دریافت کنند.

 

ابتدا بارکلیز این ماشین های خودپرداز بدون تماس را در چند نقطه محدود نصب خواهد کرد و تا سال آینده آن را به 180 شعبه خود توسعه می دهد.

 

بیش از 600 دستگاه خودپرداز بانک بارکلیز  به فناوری « بدون تماس» مجهز شده اند. این دستگاه ها سه روش برای استفاده از پول نقد به شما می دهند.

 

اگر شما یک موبایل هوشمند اندرویدی مجهز به  NFC دارید، فقط کافیست قبل از ورود پین کد،  Contactless reader را لمس کنید. اگر شما عجله دارید، اپلیکیشن اندروید این امکان را به شما می دهد که از قبل مقدار پولی که می خواهید دریافت کنید را انتخاب کرده و پین کد را وارد کنید و سپس شما 30 ثانیه فرصت دارید که موبایل تان را به دستگاه خودپرداز نزدیک کنید.

 

اگر به جای اپلیکیشن اندروید از اپلیکیشن موبایل بنکینگ بارکلیز استفاده کنید، حتی نیاز به ورود دستی پین کد هم ندارید. استفاده از کارت های  « بدون تماس» راه دیگر دریافت پول از این خودپردازهاست.

 

بارکلیز معتقد است که دریافت پول نقد از این طریق نه تنها صرفه جویی در وقت مشتری است، بلکه آن را نیز امن تر می کند. استفاده از موبایل یا کارتهای بدون تماس، ریسک دستکاری و تقلب  کارت های مغناطیسی را ندارد.

 

/شرکت خدمات انفورماتیک
 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری