0
0

اعطای تسهیلات جدید به زوجین با نرخ سود چهار درصد

۱۱:۵۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۳کد خبر: 107036
مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از اجرای طرح جدید سپرده ازدواج در شعب بانک خبر داد و گفت: طرح جدید سپرده ازدواج بنام "پیوند مهر ایران" با سپرده مختصر به شعب بانک در سراسر کشور ابلاغ شده که بر اساس این طرح ۳ سال پس از سپرده گذاری زوجین، بر اساس ضوابط مربوطه تسهیلات ۴ درصد به سپرده گذار پرداخت خواهد شد.

عصر بانک؛به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مرتضی اکبری در دیدار با استاندار بوشهر افزود: این بانک با هدف شناسایی، تکمیل بانک اطلاعاتی و تقویت و هم افزایی بیشتر با نیکوکاران جامعه اقدام به تشکیل و راه اندازی اولین " باشگاه خیرین" شبکه بانکی کرده است تا بخشی از گردش مالی فعالیت های خیر خواهانه خود را به بانک قرض الحسنه مهر ایران انتقال دهند.

 

وی با بیان اینکه امسال تاکنون 3 میلیارد تومان تسهیلات ازدواج در استان بوشهر پرداخت شده است، گفت: همچنین 50 درصد اعتبار مد نظر برای حمایت از زندانیان جرائم غیر عمد و 80 درصد از اعتبار تخصیص یافته به کمیته امداد و سازمان بهزیستی در استان بوشهر توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران پرداخت شده است.

 

اکبری تصریح کرد: فعالیت این بانک با نیت خیرخواهانه بوده و دستگاه‌های مختلف اجرایی هم از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران راضی هستند؛ زیرا ما جامعه هدف را می شناسیم و تسهیلات قرض الحسنه را به نیازمند واقعی پرداخت می کنیم.

 

در ادامه این دیدار مصطفی سالاری استاندار بوشهر گفت: از فعالیت های خیر خواهانه و اقدامات مثبت بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای توسعه این سنت الهی و ارائه تسهیلات قرض الحسنه در استان بوشهر حمایت می کنیم.

 

وی در نشست با مدیرعامل بانک ضمن تاکید بر اهمیت اشتغالزایی و کمک به بهبود رونق اقتصادی به عنوان یکی از مسائل مهم کشور اظهارداشت: ارائه تسهیلات ارزان قیمت به منظور ایجاد اشتغال و کارآفرینی یکی از راه های توسعه کسب و کارهای کوچک و زود بازده می باشد و در این مسیر نیاز است تا تمامی سازمان ها و نهاد ها یاری رسانند.

 

استاندار بوشهر در دیدار با مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: از فعالیت های خیر خواهانه و اقدامات مثبت بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای توسعه این سنت الهی و ارائه تسهیلات قرض الحسنه در استان بوشهر حمایت می کنیم.

 

وی در ادامه گفت: خدمات و طرح های تسهیلاتی بانک قرض الحسنه مهر ایران که با کارمزد صفر تا 4 درصد به نیازمندان واقعی جامعه تعلق می گیرد می تواند کمک شایسته ای به رفع نیازهای مالی کارآفرینان نماید و در این خصوص لازم است تا بیشتر اطلاع رسانی گردد.

 

استاندار بوشهر با قدردانی از عملکرد بانک قرض الحسنه مهر ایران در سطح استان و کشور ادامه داد: خدمات این بانک در سطح استان از کارنامه ای شایسته برخوردار است و از فعالیت آن در استان بوشهر حمایت خواهیم نمود.

 

وی با اشاره به اقدامات مثبت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان بوشهر گفت: پیگیری لازم با فرمانداران جم و عسلویه برای فعال شدن شعب این بانک و رشد و توسعه سطح همکاری های دوجانبه در این شهرستان‌ها، در دستور کار قرار می گیرد.

 

شایان ذکر است، پاساد مدیر شعب استان بوشهر نیز در این نشست از رشد 23 درصدی منابع قرض الحسنه استان و تخصیص بالغ بر 92 درصد منابع جذب شده به اعطای تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان واقعی استان خبر داد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری