در جلسه کمیسیون هماهنگی مدیران بانک ها به میزبانی بانک ایران زمین اعلام شد:
0
0

تشکیل شعبه قضایی ویژه بدهکاران بانکی

۱۶:۴ - ۱۳۹۵/۱۲/۲کد خبر: 109520
جلسه کمیسیون مدیران شبکه بانکی استان خراسان جنوبی به میزبانی بانک ایران زمین با حضور مدیران بانکهای استان و مدیر کل دادگستری استان در محل سالن کنفرانس مدیریت شعب این استان تشکیل شد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی: در ابتدای جلسه یزدانی مدیراستان، ضمن خیرمقدم به شرکت کنندگان و عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام حزن و اندوه بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) بیان نمود: از سیفی مدیر کل محترم دادگستری استان و همکاران آنها که تاکنون با حمایتهای همه جانبه خود از مدیران شبکه بانکی، مبالغ زیادی از مطالبات معوق را از طریق اقدامات قضایی وصول کرده اند، تقدیر و تشکر کرد.

 

یزدانی در ادامه جلسه افزود: با توجه به نقش حساسی که سیستم بانکی در اجرای فرمان رهبر معظم انقلاب مبنی بر عملی کردن اقتصاد مقاومتی دارند خواستار تعیین شعبه ویژه قضایی جهت بررسی پرونده های واصله از بانک ها و تسریع در تعیین تکلیف آن ها شد تا بخشی از منابع بانک ها که به علت معوقات راکد شده از این طریق امکان بازگشت و پرداخت تسهیلات جهت تاٌمین سرمایه در گردش واحد های تولیدی در استان را فراهم شود.


مدیریت دادگستری با تشکیل شعبه قضایی موافقت کرده و مقرر شد بزودی شعبه ویژه ای در دادگاه شهرستان صرفاً جهت بررسی پرونده های بدهکاران بانک ها تشکیل شود.


در پایان این جلسه مدیر کل دادگستری نکات مورد مهم جهت جلو گیری از ایجاد مطالبات معوق و یا تسریع در نتیجه اقدامات قضایی را تشریح و به سوالات مطرح شده از طرف مدیران بانکها پاسخهای لازم ارائه کردند.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری