0
0

پراید ۹ ملیون تومانی چگونه ۲۰ میلیون تومان شد؟

۱۷:۲۸ - ۱۳۹۶/۳/۲۴کد خبر: 118662
پراید به عنوان کالای شاخص صنعتی، در سال ۹۰ که وزارت صنعت، معدن و تجارت ادغام شد ۶ میلیون تومان بود اما امروز به ۲۰ میلیون تومان رسیده است.

عصر بانک؛ تسنیم به نقل از دبیرستاد تنظیم بازار نوشت:محسن بهرامی ارض اقدس درباره احیاء وزارت بازرگانی و بازپس‌گیری وظایف بازرگانی بخش کشاورزی اظهار کرد: در سال 91 دولت وقت، با عملی شتاب‌زده به تغییر ساختار اقدام کرد که در همان زمان نیز با توجه به اینکه برنامه ساختاری دولت به طور کلی مورد ارزیابی قرار نگرفت، موازی‌کاری در دستگاههای ایجاد  و توزیع کار مناسب انجام نشد.

 

وی با بیان اینکه کوچک‌سازی دولت و کم شدن تعداد وزارتخانه‌های مختلف مهم ترین خواسته این ادغام بود افزود: صرفنظر از کوچک و چابک‌سازی دولت، بحث هماهنگی بیشتر در فرآیند تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در تجارت و تولید و رفع تعارضات تولید داخلی و کالاهای وارداتی دارای تولید مشابه داخلی، حمایت توامان از تولیدکننده و مصرف‌کننده و  برقراری مسئولیت همزمان تنظیم بازار کالاها  در بخش صنعت و  معدن و تجارت مطرح بود .

 

دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: در آن مقطع وزارت صنعت مدعی حمایت از تولید داخلی بود و وزارت بازرگانی برای تنظیم بازار در مواردی که تولید داخلی جوابگو نبود از طریق واردات و به منظور حمایت از مصرف‌کنندگان اقدام به واردات می‌کرد.

 

مشاهده مطالب مربوط به اقتصاد، بیمه و بورسصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری