0
0

تولید ناخالص «علی‌بابا» از اقتصاد ایران بزرگ‌تر است

۱۶:۵۳ - ۱۳۹۶/۳/۲۷کد خبر: 119781
بنیان‌گذار شرکت بزرگ فروش اینترنتی علی‌بابای چین با بیان اینکه این شرکت تا ۲۰ سال آینده از اقتصاد ۲ کشور انگلیس و فرانسه بزرگ‌تر خواهد شد، گفت: در حال حاضر علی‌بابا از اقتصاد کشورهای نظیر سوئد، لهستان، ایران، نروژ و اتریش بزرگ‌تر است.

عصر بانک؛به گزارش فارس، به نقل از راشاتودی، جک ما بنیان‌گذار شرکت بزرگ فروش اینترنتی جک‌ ما اعلام کرد تا سال 2036، به قدری بزرگ خواهیم شد که از مجموع اقتصاد دو کشور فرانسه و انگلیس بزرگ‌تر خواهیم بود.

 

وی تأکید کرد: در حال حاضر علی‌بابا از اقتصاد کشورهای نظیر سوئد، لهستان، ایران، نروژ و اتریش بزرگ‌تر است.

 

ما در سخنرانی در جمع سرمایه‌گذاران این شرکت چینی تأکید کرد: وقتی که یک شرکت بتواند به دو میلیارد مصرف‌کننده معادل یک سوم جمعیت جهان خدمت‌رسانی کند وقتی یک شرکت بتواند 100 میلیون فرصت شغلی ایجاد کند که بسیار فراتر از توانمندی دولت‌ها است و وقتی یک شرکت بتواند 10 میلیون زیرمجموعه سودده داشته باشد یک اقتصاد نامیده می‌شود.

 

علی‌بابا انتظار دارد از فروش ناخالص کالا تا سال 2020 یک هزار میلیارد دلار درآمد کسب کرده و به شانزدهمین و یا هفدهمین اقتصاد جهان بزرگ‌تر از ترکیه و یا عربستان تبدیل شود.

 

جک ما پیش‌بینی کرد با ایجاد 100 میلیون فرصت شغلی تا سال 2036، به پنجمین اقتصاد بزرگ جهان کوچک‌تر از آمریکا، چین، اتحادیه اروپا و ژاپن تبدیل خواهیم شد. در حال حاضر علی‌بابا 450میلیون مشتری در چین دارد.

 

علی‌بابا این زمینه را برای کاربران خود فراهم کرده است که هر چیزی را در سطح جهان بفروشند و یا بخرند.

مشاهده مطالب مربوط به اقتصاد، بیمه و بورسصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری