0
0

تجمع تعدادی از سپرده‌گذاران موسسه ثامن‌الائمه در سبزوار/ سپرده‌ها تا فردا ظهر پرداخت می‌شود

۱۶:۵۴ - ۱۳۹۶/۳/۲۷کد خبر: 119782
با انتشار شایعه‌ای مبنی بر ادغام برخی مؤسسات مالی از جمله مؤسسه مالی ثامن‌الائمه، کوثر و بانک مهر اقتصاد، تعدادی از سپرده‌گذاران مقابل شعبه مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الائمه در سبزوار تجمع کردند.

عصر بانک؛به گزارش فارس، انتشار شایعه‌ای مبنی بر ادغام برخی مؤسسات مالی از جمله مؤسسه مالی ثامن‌الائمه، کوثر و بانک مهر اقتصاد، باعث هجوم مردم به شعبات موسسه مالی و اعتباری ثامن الائمه در سبزوار شد.

 

نگرانی سپرده‌گذاران باعث تجمع و هجوم مردم به شعبات این مؤسسات مالی و اعتباری شده بطوری که از صبح امروز تعداد زیادی از شهروندان سبزواری پس از شنیدن این اخبار نسبت به برداشت سپرده‌های خود اقدام کرده‌اند.

 

مردم با حضور در شعبه مرکزی مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الائمه در خیابان کاشفی سبزوار به دنبال برداشت سپرده خود از این شعبه بودند.

 

مهم‌ترین عامل هجوم مردم برای برداشت سپرده‌های خود، انتشار خبر ادغام این مؤسسه با مؤسسات مالی و اعتباری دیگر است که باعث شد مردم این مؤسسه را در پرداخت سپرده‌های خود ناتوان ببیند.

 

سرپرست شعبه موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الائمه در سبزوار در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سبزوار، اظهار داشت: هیچ مشکلی برای پس‌دادن سپرده‌های شهروندان وجود ندارد و بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته، تا فردا ظهر سپرده‌های مردم پرداخت می‌شود.

 

مهری در پایان یادآور شد: مؤسسه مالی و اعتباری ثامن‌الائمه در سبزوار دارای هفت شعبه است.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری