0
0

بهره‌برداری بیش از ۸۱ هزار دستگاه کارتخوان(POS) پست‌بانک ایران در سطح کشور

۹:۵۱ - ۱۳۹۶/۴/۲۴کد خبر: 120841
در راستای ترویج فرهنگ بانکداری الکترونیک و تسهیل امور پرداخت‌های هموطنان در سطح کشور بویژه در مناطق روستایی و کم برخوردار، ۸۱ هزار و ۵۰۰ دستگاه کارتخوان (POS) پست‌بانک ایران در سطح کشور مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

عصر بانک؛به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک ایران،بنا بر اعلام اداره‌کل بازاریابی و تجارت الکترونیک؛ با همکاری شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، تعداد 50 هزار دستگاه کارتخوان متصل به حساب‌های این بانک در فروشگاه‌ها، مراکز خرید و مغازه‌‌ها در سطح کشور نصب و راه‌اندازی گردیده است.

 

بنابر این گزارش: طی توافق بعمل آمده با شرکت مبنا کارت مبنی بر نصب 5 هزار دستگاه کارتخوان در سطح کشور تاکنون از مجموع آن، تعداد یک هزار و 500 دستگاه کارتخوان مورد استفاده قرار گرفته و بقیه نیز در حال راه‌اندازی است. همچنین با شرکت فناواکارت نیز توافقات لازم برای نصب تعداد 30 هزار دستگاه انجام شده که 3 هزار دستگاه آن سیار بوده و درحال عملیاتی شدن است.


گفتنی است: با عنایت به استقبال مشتریان و صاحبان مراکز خرید از قابلیت‌های دستگاه‌های کارتخوان متصل به حساب‌های این بانک، پست‌بانک ایران همواره نسبت به ارتقاء ظرفیت‌های خود در این راستا اقدام می‌نماید.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری