0
0

۵ استارت آپ فین‌تکی که در مرکز توجه هستند

۱۶:۳۰ - ۱۳۹۶/۴/۲۴کد خبر: 120864
ما اغلب تمایل داریم بر روی نوآوری‌های کمپانی‌های بزرگ تمرکز کنیم و توجه چندانی به فین‌تک‌های کوچکتر نداریم.

به گزارش گروه تحقیق و ترجمه عصر بانک؛فین‌تک‌ها بیشتر از همیشه در حال رشد و توسعه هستند؛ با اینحال، ما اغلب تمایل داریم بر روی نوآوری‌های کمپانی‌های بزرگ تمرکز کنیم و توجه چندانی به فین‌تک‌های کوچکتر نداریم.

 

از PFM (مدیریت مالی شخصی) و P2P گرفته تا مشاوران روباتیک و ارائه‌ دهنده های وام‌های کوچک، استارت‌آپ‌های معرفی شده در زیر در حال تغییر دادن دنیای فین‌تک‌ها هستند.


Spotme


http://www.meetspotme.com

 

دادن وام همیشه حوزه‌ای جذاب در دنیای مالی بوده است، با اینحال استارت‌آپ‌هایی همچون spotme در حال بهبود بخشیدن به تجربه‌ی کاربر در این حوزه هستند و تلاش دارند که آن را شخصی تر کنند. Spotme  به کاربران اجازه می‌دهد که تراکنش‌های قبلی را ثبت و ضبط کنند و مبالغی که در گذشته از دیگران دریافت کرده‌اند و یا به دیگران داده‌اند را می‌توانند به راحتی در سیستم مشاهده کنند.

 

Ledger


http://www.useledger.com

 

یک سیستم انجام تراکنش P2P (شخص به شخص) استفاده‌های خودش را دارد و جایش را در میان مردم باز کرده است اما، چه تدبیری برای آن لحظاتی اندیشیده‌ایم که تراکنش‌ها کمی پیچیده تر هستند؟ لجر اینجا به دادمان می‌رسد: این استارت آپ که در سان فرانسیسکو قرار دارد کاربران را قادر می‌سازد بتوانند با دوستانشان تب‌هایی را بصورت باز داشته باشند و انجام یک تراکنش را با تنها 3 کلیک ساده انجام بدهند.

 

Wallio


Http//:www.wallio.com

 

Wallio در ابتدای هفته مبلغی را به کاربر اختصاص می‌دهد تا در طول هفته آن را هزینه کند و کاربر می‌تواند این مبلغ اختصاص داده شده را خودش تعیین کند (مخارج و پس‌انداز‌ها از قبل در این مبلغ اختصاص داده شده در نظر گرفته شده‌اند).


Samwise


http://go.samwiseapp.com

 

این استارت آپ رباتی به کاربران اجازه می دهند که حساب کنونی کارگزاری‌شان را به واسطه‌ی الگوریتم‌های یادگیری ماشینی به یک حساب سرمایه گذاری خودکار تبدیل کنند.

 

OnePebble


http://onepebble.com


با این استارت‌آپ می‌توانید بطور همزمان هم سرمایه گذاری کنید و هم در دنیای مالی به یک فرد تاثیرگذار تبدیل شوید: این رویای OnePebble است، یک کارگزاری/معامله‌گر آنلاین که سرمایه‌گذاری‌ها را به سمت شرکت‌هایی سوق می‌دهد که در حال حاضر بهترین بازده را در بازارهای سرمایه دارند.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری