معاون وزیر ارتباطات:
0
0

مبلغ ۲هزار میلیارد ریال اعتبار توسط پست‌بانک‌ایران به طرح‌های اشتغالزای روستائی اختصاص یافته است

۹:۲۶ - ۱۳۹۶/۵/۳کد خبر: 121280
مهندس قنبری معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه بررسی راهکارهای توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل اظهارداشت: پست‌بانک‌ایران بعنوان بانک عامل صندوق توسعه‌ملی مبلغ ۲ هزار میلیارد ریال اعتبار را جهت اشتغالزائی و توسعه مناطق محروم‌روستائی اختصاص داده است.

عصر بانک؛به گزارش روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: وی در این جلسه ضمن اعلام خبر فوق و ارائه عملکرد ادارات و حوزه‌های تابعه وزارت گفت: راه اندازی و نصب ١٠٠٠دستگاه خودپرداز (ATM) توسط این بانک‌ درسطح کشور بویژه در روستاها نشان از همسوئی پست‌بانک‌ایران با دولت الکترونیک و توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک در مناطق مذکور است.


قنبری با اشاره به عاملیت این بانک بعنوان بانک عامل صندوق توسعه ملی، خواستار معرفی طرح‌های دارای توجیه اقتصادی به کارگروه‌های مربوطه و پست‌بانک‌ایران جهت اشتغالزائی و توسعه اقتصادی شد.


فریدون بابایی فرماندار شهرستان خلخال در این جلسه ضمن قدردانی از دستاوردهای پست‌بانک‌ایران بعنوان گسترده‌ترین خرده بانکدار کشور و خدمات‌رسانی چشمگیر آن در نقاط محروم و روستائی اظهارداشت: این بانک در حوزه روستائی بسیار فعال عمل کرده و همواره حامی اشتغال‌زائی روستائی بوده است.


وی در ادامه آمادگی فرمانداری جهت حمایت از این بانک در راستای راه‌اندازی و فعال نمودن دفاتر غیرفعال مستعد در روستاهای بزرگ که جزو درخواست‌های بخشداران و دهیاران است را اعلام نمود و خواستار حمایت بخش دولتی و خصوصی از این بانک جهت خدمت به روستائیان شد.


همچنین شاپور ابری مدیر شعب پست‌بانک استان اردبیل در این جلسه ضمن تشریح فعالیت‌ها ودستاوردهای بانک و ارائه عملکرد پست بانک استان، گزارش مبسوطی از خدمات بانکی ارائه شده در باجه‌های بانکی شهری و روستائی مطرح و حمایت همه جانبه از پست بانک جهت تخصیص اعتبارات از محل صندوق توسعه ملی در راستای اعطای تسهیلات اشتغالزا و درنتیجه حمایت از کسب و کارهای خرد در مناطق محروم و دور دست را لازم و ضروری دانست و قول هرگونه مساعدت و همکاری در این خصوص را اعلام نمود.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری