0
0

استارتاپ سنگاپوری بیت کوین را به واسطه‌ی ویزا به دنیای واقعی می‌آورد

۱۰:۱۰ - ۱۳۹۶/۵/۴کد خبر: 122311
راهکار TenXبرای سهل الوصول کردن خرج کردن ارزهای دیجیتال در حالی رخ می‌دهد که جامعه‌ی ارزهای رمزگذاری شده روزهای به شدت هیجیانی و پرنوسانی را از سر می‌گذراند.

به گزارش گروه تحقیق و ترجمه عصر بانک؛یکی از چالش‌های دامن‌گیر بیت کوین و دیگر ارزهای رمزگذاری شده این است که چگونه باید آنها را در دنیای واقعی به کار گرفت. یک استارتاپ سنگاپوری جواب این سؤال را در کارت‌های اعتباری ویزا می‌داند.

 

TenX می‌خواهد کارتهای اعتباری خودش را به یک تبدیل کننده‌ی آنی ارزهای دیجیتال به ارزهای  مورد استفاده‌ی روزمره تبدیل کند: دلار، یورو و ین که بخش اعظمی از تجارت روزمره در سطح جهانی را شامل می‌شوند. این شرکت توضیح داد که از هر تراکنش ۲ درصد کارمزد دریافت می‌کند و تابحال سفارشاتی از بیش از ۱۰۰۰۰ کارت اعتباری دریافت کرده است. سقف تراکنش‌ها برای هر کاربر ۲۰۰۰ دلار در سال تعیین شده است اما کاربران با تایید هویت کاربری خود می‌توانند این سقف را افزایش دهند.

 

راهکار TenXبرای سهل الوصول کردن خرج کردن ارزهای دیجیتال در حالی رخ می‌دهد که جامعه‌ی ارزهای رمزگذاری شده روزهای به شدت هیجیانی و پرنوسانی را از سر می‌گذراند. بیت کوین که یکی از محبوب‌ترین این ارزها به شمار می‌آید بعد از زدن رکورد قیمتی در ماه ژوئن به دلیل شایعاتی مبنی بر تقسیم قیمتی ارز به دو نیم، دچار نزول قیمتی شد تا بتواند بعد از کمرنگ شدن ترس‌ها خودش را دوباره بازسازی کند. این شرکت اپلیکیشنی ساخته است که به عنوان یک کیف پول دیجیتال متصل به ویزا کارت عمل می‌کند و به هنگام پرداخت صورتحساب در هر کافه یا رستورانی دریافت کننده ارز رایج خودش را برداشت می‌کند و حساب بیت کوین پرداخت کننده بدهکار می‌شود.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری