0
0

قابلیت جدید تلگرام برای نزدیک به ۲۲۷۴ سایت ایرانی و خارجی +تصاویر

۱۳:۰ - ۱۳۹۶/۵/۱۹کد خبر: 125820
تلگرام قابلیت اینستنت ویو - instantview یا مرور سریع را برای بیش از ۲ هزار سایت ایرانی و خارجی فعال کرد.

عصر بانک؛به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ نرم افزار تلگرام چندی پیش از قابلیت جالبی به نام InstantViewرونمایی کرده بود که به وسیله آن سایت های محدودی آمی‌توانستند لینک های خود را به صورت نمایش سریع بدون خروج از تلگرام به نمایش بگذارند.

 

به این صورت که با قرار دادن لینک آن سایت ها پس از فراخوانی پیش نمایش آن پیوند در تلگرام و ارسال آن، یک دکمه اینستنت ویو نیز در پایین پیش نمایش لینک وجود داشت که با کلیک بر روی آن کل متن و تصاویر موجود در آن پیوند به صورت نمایش سریع بدون خروج از تلگرام ، نمایان میشد.

 

این قابلیت جالب،  کاربر را برای مشاهده  مطالب از خروج از تلگرام بی نیاز میکند.

 

به تازگی سایت رسمی این پیام رسان  اعلام کرده است  از 17 مرداد برای  2274 سایت دیگر از جمله برخی وبگاه های ایرانی مانند باشگاه خبرنگاران جوان  قابلیت  اینستنت ویو فعال شده است و به عبارت دیگر در پیش نمایش  لینک های  این سایت ها نیز دکمه InstantView اضافه شده است.

 

برای مشاهده لیست سایت هایی که  این قابلیت به آنها اضافه شده است به لینک (https://instantview.telegram.org/contest) مراجعه کنید.

 

نحوه کار با  قابلیت  اینستنت ویو - instantview در تلگرام بسیار آسان است

 

همانند تصویر زیر وقتی یک لینک از سایت هایی که ابن قابلیت برای شان فعال است را در تلگرام ارسال میکنیم ، پیش نمایش مطلب شامل عنوان، تصویر اصلی مطلب یا نمایه  و چند خط ابتدایی متن نمایان میشود.

 

قابلیت جدید تلگرام برای نزدیک به 2274 سایت ایرانی و خارجی +عکس

در پایین قسمت پیش نمایش دکمه instantview قرار دارد که با کلیک بر روی آن  صفحه نمایش سریع شامل کل متن و تصاویر مطلب نمایش داده میشود.

قابلیت جدید تلگرام برای نزدیک به 2274 سایت ایرانی و خارجی +عکس

 

در حالت اینستنت ویو - instantview یا نمایش سریع  با کلیک بر روی آیکون Aa میتوانید حالت نمایش شب و روز، رنگ پس زمینه ، اندازه و فونت حروف را تغییر دهید.

 

قابلیت جدید تلگرام برای نزدیک به 2274 سایت ایرانی و خارجی +عکس

 

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری