0
0

تصادف مرگبار پرشیا با گاردریل در بزرگراه رسالت

۱۴:۳۰ - ۱۳۹۶/۶/۹کد خبر: 128651
سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: تصادف پژو پرشیا با گاردریل در بزرگراه رسالت یک کشته و یک مجروح برجای گذاشت.

عصر بانک؛سید جلال ملکی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر تصادف مرگبار در بزرگراه رسالت درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 23:48 شب گذاشته حادثه تصادف در مسیر شرق به غرب بزرگراه رسالت، مقابل خیابان کرمان به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران ادامه داد با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه پژو پرشیا با دو سرنشین به هنگام حرکت در مسیر اصلی به دلایل نامعلومی از مسیر اصلی منحرف شده و به شدت با گاردریل بزرگراه برخورد کرده است همچنین بر اثر این حادثه گاردریل از قسمت جلویی خودرو وارد و از قسمت انتهای آن خارج شده بود.

 

وی تصریح کرد: پیش از رسیدن آتش‌نشانان راننده خودرو (پسر بیست و یک ساله) از اتاقک خودرو خارج شده بود اما سرنشین دوم (پسر بیست و دو ساله) داخل خودرو محبوس بود که آتش‌نشانان با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی نفر دوم را نیز از خودرو خارج کرده و هر دو سرنشین را تحویل عوامل اورژانس دادند.

 

ملکی خاطرنشان کرد: راننده خودرو در این حادثه به شدت دچار مصدومیت شد اما سرنشین دوم به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد همچنین آتش‌نشانان پس از انجام ایمن‌سازی‌های لازم، محل حادثه را برای بررسی بیشتر به عوامل پلیس راهور تحویل دادند و در ساعت 00:45 بامداد عملیات پایان یافت.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
پربازدیدهای عصربانک
خواندنی ترین‌ها
اطلاعات تصویری