0
0

خیز موسسه اعتباری نور برای حضور اثربخش در بازارهای مالی

۱۶:۱۰ - ۱۳۹۶/۶/۱۲کد خبر: 128784
در راستای حمایت از سیاست‌های دولت و به منظور تامین مالی بخش‌های مختلف اقتصادی، موسسه اعتباری نور حضور اثربخش خود در تامین مالی واحدها، کارگاههای کوچک، ایجاد اشتغال و حمایت از سیاست دولت را تعمیق می بخشد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری نور، با توجه به اینکه حمایت از فعالیت‌های مولد اقتصادی منجر به رشد و توسعه اقتصادی، حمایت از تولید منجر به ایجاد اشتغال و برقراری عدالت اجتماعی، حمایت از تولید مبتنی بر مزیتهای رقابتی و نیز حمایت از تولید با کارکرد تسهیل کنندگی، از جمله راهبردهای اصلی موسسه اعتباری نور است، در نظر است تا حضور اثربخش این موسسه در تامین مالی پروژه های تولیدی تعمیق شود.

 

این در شرایطی است که موسسه اعتباری نور در حال حاضر، به لحاظ حجم منابع از حدود 30 بانک و موسسه در رتبه دوازدهم شبکه بانکی کشور قرار دارد و و شعب گسترده این موسسه در سراسر کشور تحت نظارت بانک مرکزی فعالیت می‌کنند.

 

علاوه بر این، بانک مرکزی با توجه به توانمندی این موسسه و به واسطه سرعت بخشی به تکمیل انتقال موسسات ادغامی در موسسه اعتباری نور، مجوز عضویت این موسسه در شبکه شتاب را با حمایت بانک مرکزی صادر کرد و مشتریان این موسسه می‌توانند از خدمات اتصال به درگاههای الکترونیکی متصل به شبکه شتاب از جمله همراه بانک، تلفن بانک و ایترنت بانک نیز بهره مند شوند.

 

در عین حال، اتصال این موسسه به سامانه‌های ساتنا و پایا نیز برقرار شده است که به راحتی امکان تبادلات مالی را فراهم می کند.


شایان ذکر است موسسه اعتباری نور به تمام مشتریان و سپرده‌گذاران محترم این اطمینان را می‌دهد که حفظ منافع آنان و تامین اصل و سود سپرده‌ها از اولویت‌های این موسسه بوده است.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری