0
0

فاندوران، دو سال حمایت از ایده‌های نوآورانه

۲۰:۴ - ۱۳۹۶/۶/۲۲کد خبر: 133133
در بازه سرمایه پذیری کمپینها بر روی این بستر علاوه بر تأمین مالی، اعتبار سنجی، بینش بازار و بازاریابی و آگاه سازی نیز صورت میگیرد.

عصر بانک؛"دومین سالگرد تأسیس فاندوران(بستر تأمین مالی جمعی) با حضور حامیان، صاحبان ایده و مدیران ارشد سازمانهای مختلف از قبیل بانک پاسارگاد، هلدینگ فناپ، ایرانسل و معاونت ریاست جمهوری در مورخ 20/06/96 در کافه آی‌تی برگزار شد."

 

مهمانان این مراسم در جمعی دوستانه گرد هم آمدند و در ابتدا با پخش ویدئویی از دستاوردهای دو ساله گذشته فاندوران و تجربه های صاحبان ایده مراسم آغاز شد.


به گفته داوود شیخان مدیر اجرایی تیم، فاندوران بستری برای تحقق ایده هاست، فاندوران همه چیز است و همه چیز در آن پیدا می‌شود همانند ایده های نوآورانه و استارت آپی، فعالیتهای اجتماعی و محیط زیستی، طرحهای فرهنگی و انتشار کتاب و سرگرمی.


افراد و تیمها زمانی که طرح یا ایدهای نو در ذهن دارند میتوانند از طریق سایت فاندوران و با مشارکت حامیان علاقه مند، سرمایه مورد نیاز خود را جذب کنند.


در بازه سرمایه پذیری کمپینها بر روی این بستر علاوه بر تأمین مالی، اعتبار سنجی، بینش بازار و بازاریابی و آگاه سازی نیز صورت میگیرد.


در دو سال فعالیت  فاندوران 533 میلیون تومان  توسط 4693 حمایت خرد حامیان جمع‌آوری شد و منجر به موفقیت صددرصدی 22 پروژه و در کل اجرای  44 پروژه در حوزه‌های مختلف شد. در حال حاضر نیز 9 پروژه بر روی سایت فعال است. 

 

در پایان، مصطفی نقی پورفر مدیر ارشد مرکز نوآوری و فناوری فناپ اعلام کرد هدف اصلی فاندوران در کنار انجام مسئولیتهای اجتماعی این است که بستری برای سرمایه پذیری برای کل محصولات نوآورانه در کنار شتابدهندهها، سرمایه گذاران فرشته و شرکت‌های سرمایه گذاری باشد و میتواند بستر اول تأمین مالی جمعی خاورمیانه باشد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری