0
0

صورتحساب۵۰۰میلیونی منصوریان بابت غذای استقلال!

۱۰:۰ - ۱۳۹۶/۷/۱کد خبر: 133437
حتی برنامه‌ غذایی ویژه‌ای که آقای سرمربی برای بازیکنانش در نظر گرفته بود، نتوانست او و تیمش را به نتیجه برساند.

عصر بانک؛به گزارش ایلنا، این یک روایت واقعی از تیمی است که این ‌روزها حال و روز خوشی ندارد اما مربی جوانش می‌خواست نشان دهد علمی‌ترین مربی ایرانی است.

 

او در کنار توانایی‌های فنی‌اش خود را یک متخصص بدنسازی و یک فوق‌تخصص تغذیه هم می‌دانست و از سال پیش تاکید کرده بود بازیکن حرفه‌ای باید تغذیه‌اش زیر نظر و در کنترل کادر فنی باشد.

 

برای همین تغذیه بعد از تمرین، آن هم برای دو وعده را به فهرست هزینه‌های تیمش اضافه کرد؛ چیزی که در دوره بازیگری خودش آن را تجربه نکرده بود. از آن به بعد بازیکنان باید براساس برنامه آقای مربی که اتفاقا روی برنامه‌اش هم خیلی حساس بود، غذا می‌خوردند.

 

وقتی از او برنامه اردویی خواسته شد، نخستین چیزی که طلب کرد، این بود: «ما باید به این بازیکنان روزی دو وعده غذای کافی بدهیم. در هر وعده 50 گرم کربوهیدرات.» برای همین قبل از هر چیز، از مدیریت باشگاه خواست که امکانات لازم برای طبخ غذای بازیکنان را تهیه کند. از سال قبل قراردادی بین باشگاه و یک کیترینگ تهیه غذا بسته شده بود که این قرارداد حدود نیم میلیارد تومان تنها برای غذاهای میان وعده بازیکنان برای روزهای تمرینات هزینه به همراه داشت.

 

رقمی که تا پیش از این کمتر در ایران سابقه داشته است؛ قراردادی که اگر در نهایت به اتفاقی مثبت در روند بازی و نتایج تیم منجر می‌شد، شاید ارزشش را داشت.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری