0
0

مشاهده موجودی عجیب در جنگل های انگلیس + تصاویر

۱۲:۳۰ - ۱۳۹۶/۷/۲کد خبر: ۱۳۳۴۷۶
یک زن انگلیسی با استناد به تصاویری که با دوربین تلفن همراهش از جنگل تهیه کرده است ادعا کرده که در این عکس ها چند پری دیده می شوند.

عصر بانک؛ به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ زن 55 ساله اهل " یورک شر " انگلیس با استناد به تصاویری که به تازگی با تلفن همراهش از  جنگل  تهیه کرده ادعای عجیبی مطرح کرده است.  او می گوید در این عکس‌ها چند پری درخشان دیده می‌شوند. "دبی گارلند" که به همراه نوه  5 ساله اش در این جنگل قدم می زند با دوربین تلفن همراهش این عکس ها را تهیه کرد. او می گوید هنگامی که  متوجه چند موجود درخشان در هوا شد شروع به تهیه عکس از آنها نمود.

مشاهده موجودی عجیب در جنگل های انگلیس + تصاویر

یکی از افراد محلی با دیدن این عکس ها گفت نه تنها 3 موجود عجیب بلکه حدود 10 موجود و شاید بیشتر در این تصاویر  قابل مشاهده هستند. بنا به ادعای او  دست و پای این موجودات عجیب درخشان کاملا قابل مشاهده است.

دوستان و آشنایان " دبی " نیز با دیدن این عکس ها توضیحی برای آن نداشتند. او معتقد است تنها توضیحی که می توان راجع به این موجودات درخشان داد این است که آنها چند پری واقعی بودند.

مشاهده موجودی عجیب در جنگل های انگلیس + تصاویر

او همچنین در این خصوص گفت : " ابتدا  فکر کردم شاید دچار توهم شده ام اما وقتی آنها را به نوه ام نشان دادم او نیز دقیقا آنچه را که می‌دیدم می دید. آنها حدود 10 یا 11 و  شاید هم 20 موجود عجیب بودند.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری