0
0

پایان صف تسهیلات ازدواج در بانک مسکن

۱۳:۳۹ - ۱۳۹۶/۷/۲کد خبر: 133484
بانک مسکن در راستای اجرای طرح ضربتی بانک مرکزی برای پاسخ به تقاضای تسهیلات ازدواج، موفق شد به همه ثبت نام کننده ها، تسهیلات پرداخت کند.

عصر بانک؛گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا از آخرین آمار و اطلاعات مربوط به روند پرداخت تسهیلات ازدواج در بانک حاکی است: در فاصله ابتدای مرداد تا پایان شهریور امسال که طرح ویژه مصوب بانک مرکزی برای پاسخ فوری به تقاضای تسهیلات ازدواج در بانک ­های عامل به اجرا درآمد، شعب بانک مسکن در سراسر کشور موفق شدند بیش از 35 هزار فقره تسهیلات ازدواج به ثبت­­ نام کننده­ های حاضر در صف تقاضا، پرداخت کنند.


در حال حاضر، به واسطه پاسخ به موقع بانک مسکن به این نوع تقاضا،‌ صف تسهیلات ازدواج به معنای انتظار دریافت از سوی ثبت نام کننده­ ها وجود ندارد و همه زوج ­هایی که در بانک مسکن اقدام به نام نویسی و ثبت درخواست کرده بودند، تسهیلات ازدواج خود را دریافت کرده ­اند.


عملکرد بانک مسکن در اجرای طرح ضربتی پرداخت تسهیلات ازدواج به گونه­ ای بوده که حجم پرداخت این تسهیلات به لحاظ فقره طی دو ماه منتهی به پایان تابستان، معادل 39 درصد کل پرداختی تسهیلات ازدواج بانک مسکن در 18 ماه گذشته بوده است.


بانک مسکن از ابتدای سال 95 تا پایان شهریور امسال، 90 هزار و 500 فقره تسهیلات ازدواج پرداخت کرده است که 35 هزار فقره از آنها، در فاصله ابتدای مرداد 96 تا ابتدای مهر 96 بوده است.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری