0
0

اعتراف وحشتناک پسر جوان به قتل پدرش/ تحقیقات پلیسی ادامه دارد

۲۲:۰ - ۱۳۹۶/۷/۱۷کد خبر: ۱۳۷۹۸۳
مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: پسر جوانی که دو روز با حضور در پایگاه هشتم اعلام کرده بود که پدرش گم شده است صبح امروز به قتل پدرش با ضربات چاقو اعتراف کرد.

عصر بانک؛به گزارش مهر پسر ۱۹ ساله ای که با ضربات متعدد چوب و چاقو، پدرش را به قتل رسانده بود، ساعتی پیش در پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ به ارتکاب جنایت اعتراف و عنوان داشت که جنازه پدرش را در کف کمد دیواری محل سکونتشان در خیابان رودکی دفن کرده است.

 

در حال حاضر با اعلام این خبر به اداره دهم ویژه قتل، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در پایگاه هشتم آگاهی حاضر شده و به همراه متهم برای کشف مقتول ۶۰ ساله به محل وقوع جنایت اعزام شدند.

 

متهم پیش از این ۱۵ مهرماه با طرح پرونده فقدان پدرش مدعی شده بود که پدرش صبح روز جمعه ۱۴ مهرماه  برای خرید کله پاچه از خانه خارج شده و دیگر مراجعتی به خانه نداشته است؛ این در حالیست که متهم در اعترافات اولیه ی خود عنوان داشته که روز جمعه، در حالیکه پدرش در حال استراحت بوده، از ناحیه سر مورد اصابت چندین ضربه چوب قرار داده و در ادامه چند ضربه چاقو نیز به گردن او زده؛ نهایتا پس از ارتکاب جنایت، جنازه پدرش را در کف کمد دیواری دفن و روی آن را با لایه سیمان پوشانده است.

 

اطلاع رسانی تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری