0
0

قیمت بیت کوین در حال حاضر بسیار گران است

۱۶:۳۸ - ۱۳۹۶/۷/۱۸کد خبر: 138022
رئیس صندوق بین المللی پول: قیمت بیت کوین در حال حاضر بسیار بالا است؛ ضمن اینکه کشورها باید به انجام تراکنش بر پایه حمایت دیجیتالی توجه کنند.

عصر بانک؛«کریستین لاگارد» رئیس صندوق بین المللی پول در مصاحبه‌ای با شبکه «سی ان بی سی» آمریکا در پاسخ به این سؤال که آیا اعمال ممنوعیت در مورد ارزهای رمزنگار بویژه بیت کوین در چین و کره جنوبی تصمیم درست یا اشتباهی از سوی مقامات این دو کشور است، گفت: بسیاری از کشورها تراکنش‌های خود از جمله پرداخت مالیات را با حمایت شبکه دیجتیالی و الکترونیکی انجام می‌دهند و مقامات چین و کره جنوبی باید به این مسئله توجه بیشتری داشته باشند؛ ضمن اینکه در عرصه فناوری در حال حاضر تغییرات عظیمی در حال اتفاق است که مردم باید به آن واقف باشند.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا شما قصد خرید بیت کوین دارید، گفت: در حال حاضر قیمت بیت کوین بسیار گران است و قصدی برای خرید آن ندارم.

 

بر همین اساس قیمت بیت کوین در روز یکشنبه بار دیگر برای اولین بار از اوایل ماه سپتامبر به بعد به بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ دلار رسید و در برابر ۴ هزار و  ۵۳۸ دلار و ۹۰ سنت معامله شد؛ ضمن اینکه از ابتدای سال جاری میلادی تا کنون هم قیمت آن بیش از ۳ برابر جهش پیدا کرده است.

 

/ایلنا

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری