0
0

دستگاه" آنی‌بانک" بانک ملی ایران رونمایی شد

۱۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۷/۲۷کد خبر: 139306
کیوسک و دستگاه" آنی‌بانک" بانک ملی ایران با حضور عضو هیات‌مدیره بانک ملی ایران و معاون بازاریابی و امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار ایران در هجدهمین نمایشگاه تلکام رونمایی شد. شرکت همراه اول و شرکت GSS

عصر بانک؛مسعودخاتونی عضو هیات‌مدیره بانک ملی ایران،  در این مراسم با تقدیر از فعالیت‌ها، تلاش‌ها و مشارکت شرکت همراه اول و شرکت GSS به منظور ساخت و تولید این دستگاه اظهارکرد: در راستای سیاست‌گذاری‌های دولت محترم به جهت توسعه و رشد دولت الکترونیک، بانک ملی ایران تلاش می‌کند تا امکان سرویس‌دهی و خدمات نوین به مشتریان را به شیوه غیرحضوری و در بسترهای الکترونیکی با سهولت و اطمینان بیشتر فراهم کند.

 

وی هدف از تولید و ساخت این دستگاه هوشمند را عرضه خدمات شبانه‌روزی به کاربران و مشتریان بانک بدون مراجعه به داخل شعب و استفاده از سرویس‌های متعدد و جدید از جمله فروش سکه طلا، صدور کارت مجدد، فروش سیم‌کارت، تبدیل ارز و صدور کارت هدیه برشمرد.

 

خاتونی در این مراسم با ابراز امیدواری به ارایه گسترده خدمات و سرویس‌های بانکی در آینده نزدیک به مشتریان گفت: در فاز نخست و تا پایان سال، ۱۵۰۰ دستگاه انواع کیوسک بر اساس نیازهای هر شعبه در سطح کشور جانمایی، نصب و راه‌اندازی می‌شود.

 

محمدمهدی‌ عطوفی معاون بازاریابی و امور مشتریان همراه‌اول نیز در این مراسم گفت: با راه‌اندازی دستگاه آنی‌بانک، مشتریان بدون نیاز به مراجعه به شعب می‌توانند امور بانکی خود را انجام دهند.

 

عطوفی افزود: محیط این دستگاه به گونه‌ای است که مشتریان بدون صرف زمان و وقت، به راحتی و سهولت می‌توانند نسبت به دریافت خدمات بانکی مورد نظر خود اقدام کنند.

 

/ایسنا

مشاهده مطالب مربوط به عصربانک پلاسصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
    اطلاعات تصویری