0
0

ارقام قابل توجه "پرداخت" در گزارش عملکرد ۶ ماهه

۱۶:۴۲ - ۱۳۹۶/۸/۱کد خبر: 139466
شرکت به پرداخت ملت که اخیرا" بزرگترین پروژه پرداخت بر خط وجوه محصولات پستی را آغاز کرده، گزارش عملکرد ۶ ماهه را با ارقام جالب توجهی همراه کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی شرکت به پرداخت ملت که 27 تیر با کشف قیمت 1750 تومانی هر سهم به عنوان اولین شرکت بورسی سال جاری ، وارد بازار سهام شده ، گزارش عملکرد 6 ماهه را با ارقام جالب توجهی همراه کرد.

 

این شرکت که اخیرا" بزرگترین پروژه پرداخت بر خط وجوه محصولات پستی از طریق دستگاه‌های Mpos با همکاری شرکت ملی پست آغاز کرده ، در 6 ماه اول سال معادل 95 درصد از کل سود سال گذشته را (126 ) را پوشش داده است.

 

به این ترتیب، "پرداخت" درحالی سود هر سهم سال جاری را 2689 ریال پیش بینی کرده که در پایان شهریور، 1204 ریال معادل 45 درصد را محقق کرده که نسبت به دوره مشابه سال قبل،197 درصد رشد سود را نشان می دهد.

 

بر اساس این گزارش همچنین طبق رده بندی پرداخت الکترونیک (psp) از سوی نشریه معتبر نیلسون ریپورت شرکت به پرداخت ملت برای چندمین سال متوالی جایگاه نخست را در میان شرکتهای ایرانی و رتبه اول خاورمیانه و با سه پله صعود رتبه بیستمین شرکت پرداخت دنیا را در سال 2016 به خود اختصاص داد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
آخرین اخبار
اطلاعات تصویری