0
0

رتبه اول حوزه پولی و بانکی مدیریت سلامت اداری به بیمه پارسیان تعلق گرفت

۸:۲۴ - ۱۳۹۶/۸/۴کد خبر: 139541
بیمه پارسیان با کسب بالاترین نمره ارزیابی در میان تمام حوزه ها و رتبه اول حوزه پولی و بانکی و همچنین لوح تقدیر ارائه تجارب موفق در زمینه مدیریت نظام و ساختارها را دریافت کرد .

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بیمه پارسیان ؛ در آیین معرفی برگزیدگان مدیریت سلامت اداری رتبه اول مدیریت سلامت اداری در حوزه پولی و بانکی به بیمه پارسیان تعلق گرفت .

 

براساس این گزارش ؛ در همایش معرفی برندگان جایزه مدیریت سلامت اداری که با حضور مسئولین کشوری و مدیران ارشد سازمان ها و بنگاه های داخلی در سالن آمفی تئاتر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد بیمه پارسیان با کسب بالاترین نمره ارزیابی در میان تمام حوزه ها و رتبه اول حوزه پولی و بانکی و همچنین لوح تقدیر ارائه تجارب موفق در زمینه مدیریت نظام و ساختارها را دریافت کرد .


ارزیابی این جایزه مهم ملی در 4 حوزه پولی ، بانکی ، انرژی خدمات عمومی و سایر ، انجام می پذیرد و امسال به گفته مسئولین ارزیابی ، امسال از سالهای قبل سختگیرانه تر عمل شده و لذا دقت بیشتری در ارائه نتایج به عمل آمده که بیمه پارسیان هم در کسب رتبه ، هم در نمره برتر و هم ارائه تجارب موفق حائز بهترین نمره ارزیابی ها گردید .


شایان ذکر است بیمه پارسیان در 5 دوره گذشته از سال 1391 در جایزه مدیریت سلامت اداری حائز رتبه گردیده و امسال نیز بیشترین امتیاز را در میان تمام ارزیابی ها به دست آورد

مشاهده مطالب مربوط به اقتصاد، بیمه و بورسصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری