0
0

چرا "نماد اعتماد الکترونیک" مختل شده است؟

۱۵:۲۶ - ۱۳۹۶/۸/۱۶کد خبر: 139941
رئیس مرکز توسعه تجارت الکترونیکی با اشاره به اختلالی که در برخی سایت‌ها در خصوص نماد اعتماد الکترونیکی‌شان پیش آمده است، گفت: این اختلال به خاطر انتقال برخی سرورها بوده و موقتی است.

عصر بانک؛رمضانعلی صادق‌زاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه اکنون ممکن است اختلال در نماد الکترونیکی برخی سایت‌های فروش اینترنتی به وجود آمده باشد، اظهار کرد: به خاطر انتقال برخی سرورها و توسعه برخی زیرساخت‌ها ممکن است تعدادی از سایت‌های فروش اینترنتی دچار اختلال در نماد اعتماد الکترونیکی‌شان شوند و در بعضی موارد این نمادها غیرفعال شوند که موقتی است و برطرف خواهد شد.

 

وی در ادامه با اشاره به تاثیر این اختلال روی صدور نماد برای سایت‌هایی که تازه اقدام به دریافت مجوز کرده‌اند، گفت: این انتقال سرور صدور نماد اعتماد الکترونیکی برای سایت‌هایی که اخیرا برای دریافت آن اقدام کرده‌اند، را به تاخیر خواهد انداخت و زمان بیشتری را خواهد گرفت که این سازمان بابت اختلال پیش آمده پیشاپیش عذرخواهی می‌کند.

 

به گزارش ایسنا، نماد اعتماد الکترونیکی تنها مجوزی است که یک سایت می‌تواند در صورت دارا بودن آن اقدام به فروش از طریق اینترنت کند و در صورتی که این نماد در سایت‌های فروش اینترنتی غیرفعال باشد یا درج نشود، قطعا خرید از آنها خالی از اطمینان بوده و احتمال سوء استفاده را بسیار بالا می‌برد.

مشاهده مطالب مربوط به اقتصاد، بیمه و بورسصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری