0
0

افزایش هزار درصدی مبادلات ارزهای مجازی در جهان

۱۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۸/۳۰کد خبر: 140400
در کنار ۸.۵ برابر شدن قیمت بیت‌کوین طی سال‌ جاری حجم مبادلات ارزهای مجازی در جهان نیز هزار درصد افزایش یافته و به ۲ میلیارد دلار در روز رسیده است.

عصر بانک؛به گزارش راشاتودی، طی ساعات گذشته بیت‌کوین توانست با عبور از مرز 8200 دلار رکورد قیمت جدیدی را به نام خود ثبت کند.

 

با رسیدن ارزش بیت‌کوین به این رقم این ارز مجازی از ابتدای سال جاری تاکنون افزایش 850 درصدی تجربه کرده است. به طور کلی نوامبر ماه پرنوسانی را برای بیت‌کوین رقم زده است.

 

اوایل ماه جاری ارزش بیت‌کوین به 5500 دلار سقوط کرد اما پس از آنکه بورس کالای شیکاگو از آغاز مبادلات ارزهای مجازی خبر داد، بیت‌کوین دوباره روندی افزایشی را در پیش گرفت.

 

به طور کلی بازار ارزهای مجازی با ورود موسسات سرمایه‌گذاری نیز گرم شده است. بانک گلدمن‌ساکس و سیتی گروپ اعلام کردند که در حال تحقیق درباره ارزهای مجازی و تکنولوژی پشت آنها هستند و امکان دارد که این ارزها را به پورت‌های خود اضافه کنند.

 

در کنار 8.5 برابر شدن قیمت بیت‌کوین طی سال‌ جاری حجم مبادلات ارزهای مجازی در جهان نیز هزار درصد افزایش یافته و به 2 میلیارد دلار در روز رسیده است.

 

ارزش بیت‌کوین در ابتدای سال جاری کمتر از هزار دلار بود و هم اکنون 850 درصد افزایش یافته است. حجم سرمایه‌ای کل بیت‌کوین‌های بازار نیز به 137 میلیارد دلار رسیده است. هم اکنون ارزش بیت‌کوین‌های درون بازار از بسیاری از شرکت‌های بزرگ مانند مک‌دونالد و زیمنس فراتر رفته است.

 

/فارس

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری