0
0

تصویب ۱۶ هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی کلان در بانک ملی ایران

۱۰:۳۹ - ۱۳۹۶/۹/۲۷کد خبر: 143249
بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان آبان ماه، پرداخت بیش از ۱۶ هزار و ۸۱۰ میلیارد ریال تسهیلات ریالی کلان را تصویب کرده است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک در مدت مذکور 35 مصوبه ارزی، ریالی و تمدید مشارکت داشته که مجموع تسهیلات ارزی مصوب به 320 میلیون یورو می رسد و از محل صندوق توسعه ملی تامین خواهد شد.

 

همچنین از مجموع درخواست های وارده و تعیین تکلیف شده در آبان ماه امسال نیز تعداد سه فقره تمدید مشارکت مدنی تسهیلات مصوب پیشین و دو فقره تسهیلات به ارزش 224 میلیارد ریال در زمینه تولید کاشی، سرامیک و سیمان خاکستری از منابع داخلی بانک مصوب گردیده است.

 

بانک ملی ایران در ماه گذشته نیز پرداخت بیش از 11 هزار و 338 میلیارد ریال تسهیلات کلان را تصویب کرده است که سه فقره تسهیلات کلان در قالب تمدید دوران مشارکت تسهیلات مصوب قبلی و پنج فقره تصویب تسهیلات جدید در زمینه هایی مانند پالایش نفت، تولید کیک و کلوچه، احداث هتل در مناطق آزاد و صنعت نساجی بوده است.

 

عمده تسهیلات مصوب مذکور در مهرماه امسال به مبلغ هشت هزار میلیارد ریال به منظور احداث پالایشگاه نفت معرفی شده از سوی شورای راهبری اقتصاد مقاومتی بوده است.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری