0
0

تدوین برنامه‌های عملیاتی سال ۲۰۱۸ میلادی شرکت توسن‌تکنو

۱۱:۵۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۵کد خبر: 143548
برنامه‌ریزی از وظایف بسیار مهم مدیران یک کسب‌وکار بوده و با سایر وظایف آن‌ها ارتباط مستقیم دارد.

عصر بانک؛همه‌ی کسب‌وکارها با فعالیت در محیطی پویا و پیچیده مترصد آنند که منابع محدود خود را برای پوشش نیازهای فزاینده و رو به افزایش خود تخصیص دهند. پویایی محیط، وجود تلاطم پیرامون آن، عدم اطمینان ناشی از تغییرات محیطی و نیز نقاط قوت و ضعف درونی هر کسب‌وکار بر ضرورت انکار‌ناپذیر تدوین برنامه‌ی استراتژیک برای یک کسب‌وکار می‌افزاید.

 

کسب‌وکارها با توجه به ابعاد و حجم دادوستند خود با تدوین برنامه‌ی استراتژیک بهتر و به موقع، می‌توانند نسبت به محیط خود واکنش مناسب نشان دهند و از این رو اهمیت برنامه‌ریزی استراتژیک در محیط پیچیده، واضح و مبرهن خواهد بود.

 

در راستای اجرای این رکن حیاتی مدیریت و با توجه به پایان یافتن سال میلادی ۲۰۱۷، شرکت توسن‌تکنو اقدام به بازنگری استراتژی‌ها و نیز تدوین برنامه‌های عملیاتی آتی خود برای سال ۲۰۱۸ پرداخت. برگزاری پیش‌کارگاه‌هایی برای بررسی عملکرد سال ۲۰۱۷ و نیازهای عملیاتی برای سال پیش‌رو طی ماه گذشته منجر به تشکیل جلسات جمع‌بندی و تدوین استراتژی‌های سال ۲۰۱۸ این شرکت شد.

 

در این جلسات که با حضور جمعی از مدیران و کارشناسان ارشد این شرکت برگزار گردید، اهداف، رویکردها و مسیر عملکردی این شرکت در سال ۲۰۱۸ میلادی استخراج و تدوین گردید.

 

منبع: توسن تکنو

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری