0
0

ایران بالاترین ریسک AML را دارد

۱۳:۰ - ۱۳۹۶/۱۱/۳کد خبر: 145510
مدیرعامل شرکت بیزنس فورنسیکس ضمن معرفی پلتفرم خود برای بانک‌های ایرانی تاکید کرد: «ما بانک‌های ایرانی را بررسی کردیم و آماده‌ایم تا در مورد چگونگی اجرای استانداردهای بین‌المللی به آنها مشاوره بدهیم.

عصر بانک؛ مدیرعامل شرکت بیزنس فورنسیکس در کارگاهی که با عنوان جدیدترین سیستم‌های اتوماسیون بانکی در اروپا در هفتمین همایش بانکداری الکترونیکی برگزار شد ضمن معرفی پلتفرم خود برای بانک‌های ایرانی تاکید کرد: «ما بانک‌های ایرانی را بررسی کردیم و آماده‌ایم تا در مورد چگونگی اجرای استانداردهای بین‌المللی به آنها مشاوره بدهیم.

 

تامس ریدک با اعلام اینکه صنعت بانکی ایران با بیش از ۳۸ بانک یک صنعت بسیار بزرگ است بر ضرورت اتوماسیون و تقویت نرم‌افزارهای آن تاکید کرد و گفت: « ما ابتدا به منظور انطباق، ریسکهای مختلف عملیاتی و مالی، زیرساخت آی‌تی بانک‌هارا بررسی می‌کنیم و بعد به توسعه یا تکمیل آنچه مورد نیاز آنهاست اقدام می‌کنیم.


مدیرعامل شرکت بیزنس فورنسیکس هلند اهمیت جمع‌آوری اطلاعات به ویژه حجم بالای تراکنش‌ها را در بهبود تصمیم‌‌گیری و چینش استراتژی عنوان کرد و گفت: «اگر مانیتور کردن و جمع‌آوری اطلاعات براساس هر کاربر باشد، به شناخت ریسک‌ها و مقابله با آنها کمک خواهد کرد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری