0
0

مدیرعامل بانک صادرات ایران:شایعه ورشکستگی هرگز درست نیست؛ هرگز!

۱۱:۵۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۷کد خبر: 147558
مدیرعامل بزرگترین بانک پذیرفته شده در بازار سهام به آخرین شایعات و گمانه زنی ها درباره «وبصادر» پاسخ داد و از شرایط امید بخش این نهاد پولی-بانکی خبر داد.

عصر بانک؛حجت‌اله صیدی در حاشیه برگزاری مجمع روز شنبه بانک صادرات ایران که با موضوع انتخاب اعضای هیات مدیره، برگزار شده بود، گفت: شایعه ورشکستگی و بکاربردن این واژه، برای بزرگترین بانک بورسی با بیش از ٢4٠٠ شعبه و باجه و ١5٠٠ هزار میلیارد تومان دارایی و ٢٢ شعبه و سرپرستی بین‌المللی، 45 میلیون کارت صادر شده و از همه مهمتر برند بسیار معتبر آن، کارشناسی نیست و انطباقی با واقعیات ندارد.

 

وی افزود: من قبل از این که مدیرعامل بانک صادرات شوم از بیرون که اخبار و شایعات را دنبال می‌کردم قدری نگران این بانک بودم و تصور می‌کردم که اوضاع این مجموعه بزرگ بانکی وخیم است.


اما اکنون که کمتر از یک ماه است بانک صادرات ایران را اداره می‌کنم، متوجه شدم که وضعیت «وبصادر» با این شایعات خیلی فاصله دارد.


واقعاً شرایط نگران کننده نیست، می‌توانم بگویم که بنیاد این بانک محکمتر از این حرف هاست و الان که 65 سال سن دارد دست کم به اندازه دوبرابر عمر سپری کرده خود پتانسیل برای رشد و ماندگاری دارد. 

 

/ایلنا

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری