0
0

نظام بانکی آماده ارائه خدمات در ایام نوروز/ نقدینگی لازم تامین شد

۱۴:۳۶ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۵کد خبر: 148107
بانک‌ها و موسسات اعتباری در بیانیه‌ای مشترک اعلام کردند: علاوه بر ارائه خدمات الکترونیکی شبانه روزی در ایام نوروز پیش بینی های لازم برای فعال بودن خودپردازها و تأمین نقدینگی مورد نیاز صورت گرفته است.

عصر بانک؛ بانک‌ها و موسسات اعتباری در بیانیه‌ای مشترک به مناسبت فرا رسیدن نوروز اعلام کردند: ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و بهار پرطراوت به استحضار هموطنان عزیز می رساند برای رفاه بیشتر هموطنان گرامی در ایام نوروز تمهیدات و برنامه‌های ویژه‌ای توسط بانک ها و موسسات اعتباری تنظیم شده است.

 

شعب بانک های دولتی، خصوصی و موسسات اعتباری در روزهای پایانی سال برای رفاه حال مراجعه کنندگان ساعت کار خود را به تناسب نیاز افزایش داده‌اند و آمادگی لازم برای ارائه خدمات متنوع به مشتریان گرامی را دارند.

 

علاوه بر ارائه خدمات الکترونیکی شبانه روزی پیش بینی های لازم برای فعال بودن خودپردازها و تأمین نقدینگی مورد نیاز در هماهنگی با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران انجام گرفته است.

 

مراکز تماس بانک‌ها و موسسات اعتباری و شرکتهای پرداخت الکترونیک آماده راهنمایی در ساعات مختلف بوده و لذا از بابت خدمات بانکی مورد نیاز، هموطنان عزیز می‌توانند اطمینان داشته باشند.

 

 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری