0
0

۲۰ پاتی خوش شانس برای جام جهانی روسیه مشخص شدند

۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶کد خبر: 148111
۲۰ نفر از برندگان پات برای سفر به جام جهانی روسیه در قرعه کشی دیروز که به صورت زنده از شبکه دوم سیما با اجرای محمد سلوکی و حضور پیمان طبری معاون فناوری اطلاعات ایران کیش همراه بود، مشخص شدند.

عصر بانک؛پیمان طبری با بیان اینکه در سال 97 خبرهای خوشی در ارتباط با اپلیکیشن پات خواهید شنید گفت: مردم با نصب این اپلیکیشن و با افزایش تراکنش‌ها، شانس بیشتری برای قرعه کشی های بعدی خواهند داشت.

 

او با تاکید براینکه در سال 97 امکانات جدید بسیاری برای پات در نظرگرفته شده است به دو امکان اخیر این نرم افزار نیز اشاره کرد و اظهارداشت : نسخه  پات برای روشندلان که با مشاوره های خود این عزیزان (روشندلان) تهیه شده است و همین طور چند زبانه بودن این اپلیکیشن، نرم افزار پات را متمایز کرده است. 


طبری در پاسخ به این سوال که چرا استفاده از اپلیکیشن های پرداخت به مردم توصیه می شود گفت: مهم‌ترین دلیل آن استفاده راحت از این نرم افزار است، به عنوان مثال وقتی انتقال وجه، کارت به کارت و یا امکان مانده گیری از طریق موبایل صورت می گیرد طبیعی است که استفاده از آن ها توصیه شود. 


وی به امنیت ویژه نرم افزار پات تاکید کرد .


درادامه مجری برنامه با اشاره به اینکه این نخستین قرعه کشی جام جهانی پات برای سفر به جام جهانی روسیه است گفت: کسانی که می خواهند تا با پژمان جمشیدی به جام جهانی روسیه بروند می توانند از همین الان با نصب نرم افزار پات و انجام تراکنش بیشتر برای حضور در جام جهانی روسیه اقدام کنند.
 

 

اسامی برندگان متعاقبا اعلام می شود .

 
 

 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
آخرین اخبار
اطلاعات تصویری