0
0

سومین بانک روسیه معامله با ارز رمزنگار را آغاز می کند

۱۶:۷ - ۱۳۹۷/۱/۱۲کد خبر: 148403
گازپروم بانک روسیه تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی ارائه خدمات با ارزهای رمزنگار را برای برخی از مشتریان بزرگ خود در سوئیس انجام می دهد.

عصر بانک؛  به نقل از اسپوتنیک، سومین بانک بزرگ روسیه، گازپروم بانک اعلام کرد که اولین طرح آزمایشی انجام معاملات با ارزهای رمزنگار را در شرکت فرعی خود در سوئیس تا اواخر سال جاری میلادی راه اندازی خواهد کرد.

 

علت اجرای معاملات از سوی این بانک بزرگ روسی در سوئیس به قوانین بازتر این کشور در مقایسه با روسیه بر می گردد. در حال حاضر بکارگیری ارزهای رمزنگار در روسیه همچنان نظامند نشده است.

 

همچنین الکساندر سوبول مدیر عامل گازپروم بانک روسیه در این باره گفت: اکنون طرحی برای انجام معاملات با ارزهای رمزنگار در طیف وسیعی نداریم و رفتن ما به این سمت به تقاضای فعلی از سوی برخی مشتریان بزرگ این بانک بر می گردد.

 

مدیر عامل گازپروم بانک روسیه گفت: انجام معاملات با ارزهای رمزنگار را آزمایشی انجام خواهیم داد و خدمات ارزهای رمزگار برای معاملات بزرگ در دستور کار ما قرار ندارد و صرفا آن را برای خودمان انجام می دهیم.

 

وی در ادامه گفت: برخی از مشتریان بزرگ ما علاقمند به دریافت چنین خدماتی هستند و اکنون در پی راه های ممکن به منظور چگونگی سازماندهی آن هستیم.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری