0
0

رونمایی از دستگاه خرید و فروش آنلاین ارزهای دیجیتال توسط جی‌اس‌اس در سیملس ۲۰۱۸

۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۱/۲۶کد خبر: 148691
خرید و فروش آنلاین ارزهای دیجیتال توسط CCTM برای اولین بار در خاورمیانه، محصولی از گروه شرکت‌های گرایش تازه کیش (جی‌اس‌اس) است که در نمایشگاه سیملس ۲۰۱۸ از آن رونمایی شد.

عصر بانک؛همانگونه که پیش بینی می شد، شرکت جی اس اس در نمایشگاه بین المللی Seamless دبی با معرفی و رونمایی از جدیدترین محصول استراتژیک این مجموعه، نظر مخاطبان را به خود معطوف کرد.

 

در ایام داغ و پر رونق دادوستد ارزهای رمز نگاری شده و نیاز مبرم به نقد پذیری آنها، معرفی محصولی که به راحتی و با امنیت بسیار بالا این فرایند را برای مشتریان پروپا قرص خود فراهم نماید، چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت.


واحدهای تحقیق و توسعه بازار شرکت جی اس اس  که اغلب فراتر از نیازهای جاری و عادی مخاطبان نسبت به معرفی دانش و تکنولوژی گام برداشته است این بار با رونمایی از دستگاه( CCTM ( Crypto Currency Teller Machine خدمات ارزنده ای به فعالان این حوزه ارائه نموده است.

 

 

بر اساس توضیحات آقای علیرضا نوبخت معاون فروش شرکت جی اس اس، از آنجاییکه مبادلات ارزهای دیجیتال  در خارج از کشور از رونق و استقبال بسیار زیادی برخوردار می باشد، متخصصان و تحلیل گران بخش های سخت افزار و نرم افزار مجموعه جی اس اس را مصمم کرد تا  طی ماه ها بررسی، تحقیق و ارزیابی، محصولی با قابلیت و ضریب ایمنی بالا طراحی، تولید و روانه بازار کنند.

 

به گفته نوبخت یکی از اهداف و استراتژی های اصلی مجموعه جی اس اس در سال ۹۷ تکمیل پروژه های این حوزه می باشد.   
وی افزود؛ در ادامه جزییات بیشتری از خدمات و قابلیت های این محصول ارائه خواهد نمود.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری