0
0

۴۳۰۰ نفر از بانک سامان ارز مسافرتی گرفتند

۱۴:۳۳ - ۱۳۹۷/۲/۸کد خبر: 150006
بانک سامان در هفته نخست اردیبهشت ماه ارز مسافرتی بیش از ۴۳۰۰ هموطن عازم خارج از کشور را پرداخت کرد.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی بانک سامان، در راستای سیاست‌ جدید یکسان‌سازی نرخ ارز که توسط بانک مرکزی ابلاغ شده، بانک سامان در کنار پرداخت ارز تجاری، درمانی و دانشجویان غیربورسیه به عنوان یکی از دو بانک عامل فروش ارز مسافرتی تعیین شده است و در تمام شعب بانک این خدمات به هموطنان ارایه می‌شود.

 

براساس این گزارش، در هفته نخست اردیبهشت‌ماه (اول تا ششم اردیبهشت) بیش از 3میلیون و 200هزار یورو ارز مسافرتی به 4 هزار و 339 نفر که مدارک لازم را به بانک ارایه کرده‌اند پرداخت شد.


این گزارش می‌افزاید، ارز مسافرتی برای یک‌بار سفر در سال به میزان 1000 یورو یا معادل آن به سایر ارزها به مسافران در مرزهای خروجی هوایی پرداخت می شود. ارز مسافرتی مسافران هوایی کشورهای هم‌مرز و کشورهای مشترک‌المنافع به غیر از عراق 500 یورو یا معادل آن به سایر ارزها است.


افراد واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به شعب بانک سامان در سراسر کشور و با ارایه مدارک و مستندات، نسبت به دریافت ارز مسافرتی، درمانی و دانشجویی و همچنین ارز تجاری اقدام کنند.


گفتنی است، علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تامین ارز و سایر خدمات و محصولات بانک سامان، با مرکز سامان ارتباط به شماره 6422-021 تماس بگیرند.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری