با تاکید بر آمار فروردین ماه شاپرک اعلام شد:
0
0

روند افزایشی و استمرار صدرنشینی به پرداخت ملت

۱۱:۰ - ۱۳۹۷/۲/۲۹کد خبر: 151533
شرکت "به پرداخت ملت" با کسب سهم 21/79 درصدی از تعداد تراکنش ها و سهم26/00 درصدی از مبلغ بازار تراکنش های حوزه پرداخت الکترنیک کارت ، روندی افزایشی را پیش رو داشته و علاوه بر حفظ جایگاه اول بازار، همچنان بیشترین سهم صنعت پرداخت الکترونیک کشور را به خود اختصاص داده است.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی به پرداخت ملت، با تاکید و بررسی آمار منتشر شده شاپرک از عملکرد شرکت های صنعت پرداخت الکترونیک کشور در فروردین سال 1397، می توان اعلام کرد به پرداخت ملت با پوشش 23/98 درصد از بازار تراکنش های کارتخوان فروشگاهی، علاوه بر رشد سهم خود نسبت به اسفند ماه سال 96  بالاترین سهم صنعت را به خود اختصاص داده و همچنان با پوشش 26/01 درصدی از مبلغ تراکنشهای کارتخوان فروشگاهی ، بالاترین سهم بازار را در اختیار خود دارد.

 

این شرکت علاوه بر افزایش سهم خود نسبت به ماه گذشته از تعداد تراکنشهای ابزار پذیرش اینترنی ،  بیشترین سهم بازار را به  معادل 27/73 درصد از مبلغ تراکنش ابزار پذیرش اینترنتی را نیز به خود اختصاص داده  است.


همچنین روند افزایشی شرکت به پرداخت ملت از سهم بازار را می توان در رشد 24/11 درصدی این شرکت از تعداد تراکنش های خرید و مبلغ تراکنش های خرید به میزان 27/05 درصد مشاهده کرد به طوری که در این بخش نیز به پرداخت ملت، توانست بیشترین سهم بازار را در اختیار خود قرار دهد.


تاکید می گردد در فروردین سالجاری  شرکت "به پرداخت ملت"  در تمام ابزارهای پرداخت الکترونیک ، روندی افزایشی  و مطلوبی داشته و  به صدر نشینی خود در صنعت پرداخت الکترونیک کشور استمراری چندساله بخشیده است..

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری