0
0

دختر هزار چهره معروف در اینستاگرام کره ای +عکس

۱۸:۰ - ۱۳۹۷/۳/۳۱کد خبر: 155341
دختر ۲۴ ساله کره ای با سبک جدیدی از نقاشی های توهمی بصری به دختر هزار چهره معروف شد.

عصر بانک؛به گزارش ایلنا, دختری که عکسهای متفاوتی از وی در فضای مجازی وجود دارد، وی به دختر هزار چهره مشهور شده و اهل کره است. این هنرمند جوان اهل کره جنوبی باوجود آنکه تنها 24سال دارد ولی از الان در خلق عکسهای توهم بصری استاد است و حتی عدهای وی را با نام دختر هزار چهره خطاب قرار میکنند.

 

 این دختر به نام «دین یون» فقط با استفاده از هنر گریم ، رنگهای صورت و قلم و از صورت و بدن خود به عنوان یک بوم نقاشی استفاده کرده و جلوههای توهم بصری فوق العادهای خلق می‌کند.

 

استعداد نقاشی یون از همان دوران کودکیاش مشهود بود و همین امر موجب شد وی در عدهای از بهترین هنرستانهای کره جنوبی از جمله دانشگاه ملی هنر کرهای شرکت کند.

 

ولی بجای آنکه فعالیت خود به عنوان یک هنرمند متداول شروع کند، وی بر روی «هنر توهمی» تمرکز کرد هنر مدرنی که به لطف شبکههای اجتماعی نظیر اینستاگرام و فیس بوک به عنوان یکی از محبوبترین هنرهای معاصر شناخته میشود.

 

از 3 سال پیش که خانم یون شروع به منتشر کردن نقاشیهای توهمی خود در شبکههای اجتماعی کرد، همه کاربران را در بهت و حیرت فرو برد، چرا که تا پیش از آن کسی نتوانسته بود به چنان درجه از واقع گرایی در نقاشی روی صورت دست پیدا کند. «البته منظور بجز کمک گرفتن از نرم افزارهای ویرایش دیجیتالی نظیر فتوشاپ است.»

 

طریقهای که وی با لوازم گریم و رنگ صورت، عکسهای تار و یا مخدوش شده روی صورت ایجاد می‌کند، به راستی قابل توجه است. این هنرمند جوان به سرعت توجه مردم را در شبکههای اجتماعی بخود معطوف کرد و به سرعت دنبال کننده های وی به هزاران نفر رسید تا جاییکه حتی وی به برنامه گفت و گو ای مجری مشهور الن دیجنرس نیز دعوت شده است.

 

همانگونه که می‌توانید تصور کنید این سطح از واقع گرایی کار بسیار زیادی میطلبد. سال گذشته دین یون در گفتوگوای با مجله «Allure» اظهار داشت که وی ساعات طولانی رابه مشاهده کردن خود در آینه میپردازد تا روی کوچک‌ترین جزئیات نقاشی روی صورتش کار کند و گاهی چنان اینکار سختمی شود که او را دچار سرگیجه میکند.

 

خلق این عکسهای توهمی بسته به میزان پیچیدگی پروژه بین 3 تا 12 ساعت برای این هنرمند زمان میبرد تا خود را تبدیل به یک عکس توهمی زنده و جاندار کند.

 

ولی ظاهراً تنها نگاه کردن به آینه در طول این فرآیند خلاقانه کافی نیست، گاهی او وادار است خود را در دوربین نیز چک کند، تا همه چیز بی نقص و عالی شود.از آنجا که عده ای از عکسهای توهمی او چنان غیر قابل باور است که ممکن است عده ای تصور کنند این عکسها در نتیجه استفاده از نرم افزارهای دیجیتالی عکس است، وی گاهی ویدیوهایی از خود نیز تهیه کرده و با تکاندادن دست و صورت به همه نشان میدهد که آثار او واقعی و کار دست خود اوست.

 

kjbnhmvnbcbvcx

kughougogyubougby

lk_lkm;klnlkjbnkjhvgfx

nb_mnbnbvbvvc

 

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


برچسب‌ها:اینستاگرام
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری