0
0

صدور آنلاین دفترچه تامین اجتماعی وزیر ارتباطات از طریق بیمیتو

۱۹:۴۱ - ۱۳۹۷/۴/۱۲کد خبر: 155669
از این پس دارندگان دفترچه بیمه تامین اجتماعی با مراجعه به بیمیتو می‌توانند به صورت آنلاین اقدام به صدور، تمدید اعتبار و تعویض دفترچه بیمه خود کنند و آن را در محل کار و یا منزل خود دریافت کنند.

عصر بانک؛صبح روز سه‌شنبه 13 تیرماه و در راستای اهداف دولت الکترونیک، محمد جواد آذری‌جهرمی  وزیر ارتباطات، اطلاعات و فناوری طی مراسمی به همراه وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی و همچنین رئیس سازمان تامین اجتماعی از خدمات جدید بیمیتو یعنی امکان صدور آنلاین، تمدید اعتبار و تعویض دفترچه بیمه تامین اجتماعی و ارسال آن، رونمایی شد.

 

وزیر ارتباطات در صفحه اینستاگرام خود در این‌باره نوشت: « به اجرای دولت الکترونیک امیدوارتر شدم. امروز در سازمان تامین اجتماعی شاهد اجرای بخش مهمی از خدمات دولت الکترونیکی، مرتبط با موضوع فعالیت‌های این سازمان بودم. نوبت‌دهی الکترونیک، نسخه‌نویسی الکترونیک، پرونده الکترونیک سلامت، تامین اجتماعی همراه و خدمات دیگری که کار مردم و خدمات دهندگان حوزه سلامت را سهل و ساده و سالم می‌کند» و در ادامه با توجه به خدمات آنلاین بیمیتو افزود « یکی از این خدمات صدور دفترچه بیمه از طریق وب و ارسال سریع آن به محل کار و یا زندگی است که نمونه آن برای من صادر و همانجا ارسال شد.»

 

از این پس دارندگان دفترچه بیمه تامین اجتماعی با مراجعه به بیمیتو می‌توانند به صورت آنلاین اقدام به صدور، تمدید اعتبار و تعویض دفترچه بیمه خود کنند و آن را در محل کار و یا منزل خود دریافت کنند. همچنین بیمیتو به عنوان یک سرویس آنلاین مدیریت بیمه با ارایه اطلاعات در خصوص انواع بیمه‌نامه و همچنین امکاناتی نظیر مقایسه شرایط و نرخ بیمه‌نامه‌ها و خرید آنلاین بیمه به افراد کمک می‌کند تا بهترین بیمه را با توجه به شرایط و توان اقتصادی خود تهیه کنند.

 

برای اطلاعات بیشتر با بیمیتو اینجا کلیک کنید.

مشاهده مطالب مربوط به اقتصاد، بیمه و بورسصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری