0
0

جزئیات جدید از باخت عجیب پرسپولیس؛ شاگردان برانکو نباید می باختند!(عکس)

۲۱:۰ - ۱۳۹۷/۴/۱۸کد خبر: 156782
پرسپولیس در عین ناباوری با نتیجه ۵-۱ به نماینده اسلوونی باخت.

عصر بانک؛تیم پرسپولیس در سومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی کرواسی با نتیجه عجیب 5-1 مغلوب تیم آلومینیج اسلوونی شد و تعجب خیلی ها را برانگیخت.

 

پرسپولیس با اینکه در اردوی آماده سازی است و روز قبل هم یک دیدار نسبتا سنگین را مقابل تیم اینترزا پریزیش داشت اما بازهم در برابر حریف نه چندان سطح بالای خود نتوانست انتظارها را بر آورده کند.

 

14

16

 

شاگردان برانکو در نیمه نخست با دو گل شکست خوردند و در 45 دقیقه دوم هم با حساب 3-1 شکست را پذیرا شدند تا یکی از سنگین ترین باخت های خود را در چند سال اخیر تجربه کنند. گل های تیم آلومینیج در دقایق 11، 41، 72، 75 و 85 زده شد و تک گل پرسپولیس هم در دقیقه 53 توسط بشار رسن زده شد.

 

با این حال سرخپوشان از لحاظ آمار و ارقام نسبت به حریف خود بهتر عمل کرد. پرسپولیسی ها صاحب 11 کرنر شدند و تیم حریف تنها 4 کرنر داشت. در تعداد خطاها تیم آلومینیج با حساب 26-18 از پرسپولیس پیش بود اما در تعداد کارتهای زرد با 4 کارت از حریف سه کارته خود پیشی گرفتند.

 

17

18

 

درصد مالکیت 60 به 40 به سود پرسپولیس بود. آنها در این بازی موفق شدند. تعداد حمله های پرسپولیس 122 تا بود و تیم حریف 108 حمله داشت. در حملات خطرناک هم سرخپوشان با نتیجه 65-53 از حریف خود جلو بودند.

 

در تعداد شوتها هم برتری با پرسپولیس بود. تیم برانکو 16 شوت زد و تیم حریف 7 شوت اما مهمترین تفاوت دو تیم در این بود که فقط یک شوت تیم حریف در چارچوب نبود و در سوی مقابل 9 شوت پرسپولیسی ها راهی به دروازه نداشت.

 

13

 

در این دیدار هواداران زیادی به ورزشگاه نیامده بودند و بازی در سکوتی قابل تامل به انجام رسید. حال شاگردان برانکو در آخرین دیدار خود باید به مصاف لوکوموتیو زاگرب بروند. 

 

/ایلنا

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


برچسب‌ها:پرسپولیس
» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری