0
0

ایران ارقام برنده مناقصه بانک سامان شد

۱۱:۳۳ - ۱۳۹۷/۴/۲۵کد خبر: 156952
شرکت ایران ارقام برنده مناقصه خرید۵۱ دستگاه خوددریافت-خودپرداز بانک سامان شد. این قرارداد شامل ۵۱دستگاه خوددریافت-خودپرداز مدل H۶۸NLاست.

عصر بانک؛شرکت ایران ارقام نسل جدیدی از دستگاه‌های خوددریافت-خودپرداز خود را در راستای بهینه‌سازی خدمات و رضایت‌مندی مشتریان بانک سامان در اختیار این بانک قرار داد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت ایران ارقام، دستگاه‌های خوددریافت-خودپرداز شرکت ایران ارقام را می‌توان نسل پیشرفته‌ای از دستگاه‌های خودپرداز دانست که با هدف تأمین امنیت پولی و مالی و کاهش نرخ تمام شده پول در سیستم بانکی راه‌اندازی شده‌اند.

 

این دستگاه‌های مدرن علاوه بر دارا بودن تمامی امکانات دستگاه‌های خودپرداز و انجام تراکنش‌های مختلف، امکان دریافت وجه نقد و واریز آنی به‌حساب مشتریان را نیز دارند.

 

قابلیت استقرار خوددریافت/خودپرداز در نقاط و مکان‌های مختلف مانند سالن‌ها و راهروها یا نصب بر روی دیوار، امکان دسترسی ۲۴ ساعته مشتری به خدمات بانکی را فراهم می‌سازد و سپرده‌گذاری وجوه نقد را برای مشتری بدون مراجعه به شعبه فراهم می نماید.

 

پیش‌از این نیز دستگاه خوددریافت-خودپرداز توسط شرکت ایران ارقام در بانک‌های سرمایه، سپه ، ملی و قوامین نیز نصب وراه‌اندازی شده است.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری