0
0

به پرداخت ملت حامی الکامپ ۲۴

۱۰:۴۵ - ۱۳۹۷/۵/۴کد خبر: 158219
به پرداخت ملت با شعار "تجربه به ترین پرداخت با شرکت اول خاورمیانه " در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که از ۶ مرداد تا ۹ مرداد ۹۷ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، در سالن ۳۸ غرفه شماره ۴۸۱ حضور خواهد داشت.

عصر بانک؛به گزارش روابط عمومی به پرداخت ملت، این شرکت با معرفی محصولات و خدمات جدید، برگزاری کارگاه های آموزشی و با تاکید بر حمایت از شرکت های استارت آپ، دانش بنیان و علاقمندان به صنعت psp حضوری فعال خواهد داشت.

 

شایان ذکر است؛ در این نمایشگاه آخرین محصولات این شرکت برای علاقمندان به حوزه فناوری ارائه می شودتا بتوانند با کسب و کار آتی خود آشنا شده و آن را رونق دهند.


در الکامپ 24، شرکت به پرداخت ملت خدمات و محصولات خاص چند منظوره‌ خود را ارائه می کند که فروشگاه بدون صندوق دار به عنوان یک خدمت جدید در کنار محصول استراتژیک  این شرکت یعنی اپلیکیشن سکه در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.


همچنین به پرداخت ملت بازی نقشه گنج را در قالب آموزش برای بازدیدکنندگان این نمایشگاه طراحی کرده است که مخاطبین با ورود به آن می تواند علاوه بر انجام  یک بازی هیجان انگیز در پایان از جوایز اپلیکشن سکه بهره مند شود.


از این رو به پرداخت ملت در الکامپ 24 ، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران در سالن شماره 38 غرفه481 و 487 پذیرای بازدیدکنندگان خواهد بود.

 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری