0
0

با پرداخت ۲۵۰ هزار دلار بار دیگر زنده شوید!

۱۳:۰ - ۱۳۹۷/۵/۲۹کد خبر: 159773
«موسسه گسترش زندگی آلکار» در آمریکا با دریافت ۱۰۰ تا ۲۵۰ هزار دلار اقدام به فریز کردن بدن افراد و تولد دوباره آنها در آینده می‌کند.

عصر بانک؛به نقل از راشاتودی، در حال حاضر «موسسه گسترش زندگی آلکار» در ایالت آریزونای آمریکا خدماتی را به افراد سوپر میلیاردر ارائه می‌دهد که با پرداخت ۱۰۰ هزار دلار می‌توانند مغز خود را فریز کنند و بعد از مرگ به امید تولد دوباره در آینده باشند.

 

همچنین این مرکز با دریافت بیش از ۲۵۰ هزار دلار به‌صورت کامل بدن افراد را فریز می‌کند و بعد از فریز کردن، آنها را در استوانه‌های استیل به‌صورت سر و ته آویزان می‌کند.به گفته این میلیاردرها، آنها با سرمایه‌گذاری اندکی ممکن است در ۲۰۰ یا ۲۰۰۰ سال آینده بار دیگر بیدار شوند و زندگی جدیدی را تجربه کنند. «موسسه گسترش زندگی آلکار» بر این باور است که جراحان در آینده قادر به ساخت بدن برای مغزهای منجمد شده خواهند بود.برداشتن مغز از جمجمه بدون شک یکسری آسیب‌ها را به آن وارد می‌کند؛ بنابراین متخصصان مغز را در داخل سر در زمان حفظ و نگهداری آن حفظ می‌کنند. این شرکت فقط زمانی اقدام به فریز کردن بدن افراد می‌کند که مرگ مشتریان آنها رسما اعلام شود. متخصصان این مرکز بعد از مرگ افراد به بدن آنها یک دستگاه مصنوعی قلب و ریه برای ایجاد جریان خون وصل می‌کنند و بعد از آن هم یکسری کارهای پزشکی به منظور حفاظت از سلول‌ها از فاسد شدن انجام می‌گیرد. در حال حاضر «موسسه گسترش زندگی آلکار» ۱۴۹ بدن را فریز کرده است.

 

/ایبنا

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
آخرین اخبار
اطلاعات تصویری