0
0

هیات عامل جدید کانون بانک های خصوصی انتخاب شد

۱۵:۳ - ۱۳۹۷/۶/۷کد خبر: 161989
دبیرکل کانون بانک های خصوصی و موسسه های اعتباری از برگزاری جلسه مجمع عمومی این نهاد خبر داد که در آن «کوروش پرویزیان» برای چهارمین سال پیاپی برای یک دوره دیگر به عنوان رییس شورای عالی برگزیده شد.

عصر بانک؛«محمدرضا جمشیدی»افزود: در این انتخابات بانک های آینده، اقتصاد نوین، سامان، پارسیان و پاسارگاد برای دومین بار به عنوان اعضای حقوقی هیات عامل کانون انتخاب شدند.

دوره این انتخاب 2 ساله است.


وی افزود: قرار است در یک جلسه دیگر خط مشی و سیاست های کانون اعتباری بانک های خصوصی و موسسه های اعتباری برای دوره جدید تبیین شود.


کانون بانک‌های غیردولتی و موسسه های اعتباری غیربانکی ایرانیان، موسسه‌‌ای است غیرانتفاعی، متشکل از بانک‌ها و موسسه های اعتباری غیردولتی که مجوز فعالیت از بانک مرکزی را دارند و به عضویت کانون پذیرفته شده‌اند؛ این نهاد از سال 1383 فعالیت خود را آغاز کرده است.


ایجاد هماهنگی، وحدت رویه در عملیات بانکی، همکاری بین اعضای کانون، تلاش برای بهبود کیفیت ارائه خدمات و استقرار روش‌های نوین بانکداری منطبق با بانکداری اسلامی و ضوابط بانک مرکزی، هماهنگی بین اعضا در امور آموزشی، ارتقای مهارت و تامین نیروی انسانی مورد نیاز اعضا، همکاری با بانک مرکزی و سایر دستگاه‌ها و نهادهای ذیربط برای گسترش خدمات بانکداری از اهداف این کانون است.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری