0
0

اینستاگرام خرید آنلاین را به اکسپلور خود اضافه کرد

۱۳:۱۵ - ۱۳۹۷/۶/۲۷کد خبر: 163404
پس از معرفی خرید آنلاین از طریق استوری، اینستاگرام راه‌های جدیدی برای خرید آنلاین از طریق استوری و اکسپلور معرفی کرد.

عصر بانک؛ خرید آنلاین این روزها تبدیل به پدیده‌ای شده است که تقریبا همه با آن درگیر هستند و حتما هر شخصی یک حداقل یک بار آن را انجام داده است و اینستاگرام هم برای استقبال شدن از برنامه خود خریدهای اینترنتی را به اپلیکیشن خود اضافه کرده است. پس از اینکه اینستاگرام خرید از طریق استوری‌ها را از ماه ژوئن معرفی کرد، حالا مدیران این شبکه جتماعی اعلام کرده‌اند که این ویژگی جدید در هفته‌های آتی برای همه کاربران این شبکه اجتماعی فعالسازی خواهد شد. ظاهرا، دو آپدیت برای کاربران این شبکه اجتماعی در دسترس قرار خواهد گرفت که خرید از طریق اپلیکیشن اینستاگرام را آسان‌تر می‌کند.

 

خرید در استوری‌ها به صورت جهانی گسترده و رواج خواهد یافت و در ابتدا، در 46 کشور جهان مورد استفاده قرار خواهد گرفت. این ویژگی به کاربران اینستاگرام اجازه می‌دهد که استوری‌های برندهای مشهور جهان را تماشا کنند و بلافاصله با لمس کردن محصول مورد نظر خود به صفحه‌ای منتقل شوند که اطلاعات آن را نمایش می‌دهد و می‌توانند آن محصول را خریداری کنند.

 

دومین آپدیت اینستاگرام یک کانال خرید در قسمت اکسپلور اضافه می‌کند که برای هر کاربر اینستاگرام شخصی‌سازی خواهد شد. این کانال خرید حاوی چند پست از برندهایی که کاربر فالو می‌کند و یا برندهایی که احتمالا دوست داشته باشد، می‌شود.

 

بر اساس بیانیه‌ای که اینستاگرام داده است، انتشار نسخه‌ای از این شبکه اجتماعی که دارای کانال خرید در بخش اکسپلور این اپلیکیشن است، از دیروز آغاز شده است و در هفته‌های بعد آن را به صورت جهانی منتشر می‌کند.

 

 

/باشگاه خبرنگاران جوان 

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری