0
0

استخدام جوانان چینی برای تولید تسلیحات هوش مصنوعی

۲۰:۰ - ۱۳۹۷/۸/۲۰کد خبر: 167389
دولت چین قصد دارد به منظور توسعه توان نظامی خود تعداد زیادی از جوانان داوطلب این کشور را استخدام کند تا آنها در زمینه تولید تسلیحات مبتنی بر هوش مصنوعی فعالیت کنند.

عصر بانک؛به نقل از وی تری، موسسه فناوری چین که به طور تخصصی در حوزه تحقیقات تسلیحاتی فعالیت می کند گروهی از جوانان این کشور را استخدام کرده تا انها بلافاصله بعد از اتمام تحصیلات مقطع متوسطه بر روی تولیدات انواع سلاح های هوشمند و خودکار فعالیت کنند.

 

 

این گروه 27 نفری 18 سال و حتی کمتر سن دارند و قرار است به مدت چهار سال در قالب برنامه آموزشی سیستم های تسلیحاتی هوشمند اموزش داده شوند. در این دوره اموری همچون تفکر خلاق، تمایل به نبرد، مقابله با چالش ها و غیره نیز به افراد یادشده آموزش داده می شود.

 

همچنین این جوانان باید دوره های تخصصی را هم به انتخاب خود بگذرانند که از جمله انها می توان به مهندسی مکانیک، الکترونیک یا طراحی اسلحه اشاره کرد. افراد یادشده در نهایت وارد مقطع دکترا شده و به برترین محققان حوزه تسلیحات هوش مصنوعی چین مبدل می شوند.

 

چین در تلاش است به برترین کشور جهان در حوزه هوش مصنوعی و تولید ابزار خودران مبدل شود و در این زمینه باید با کشورهایی مانند امریکا و روسیه و برخی کشورهای اروپایی رقابت کند.

 

/فارس

مشاهده مطالب مربوط به اخبار روزصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری