0
0

پیشنهادهای بانک مرکزی برای مقابله موثرتر با پولشویی تصویب شد

۱۴:۴۲ - ۱۳۹۷/۹/۴کد خبر: 167659
شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه در جلسه عصر شنبه، پیشنهادهای بانک مرکزی درجهت تسهیل و شفاف سازی مبادلات بانکی و مقابله موثرتر با پولشویی را تصویب کرد.

عصر بانک؛به گزارش ایلنا، در این جلسه که با حضور رؤسای قوای مقننه و قضاییه و به ریاست حجت‌‌‌‌‌‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی تشکیل شد، رئیس کل بانک مرکزی با ارائه گزارشی از وضعیت بازار ارز، به اقدامات این بانک در جهت شفاف‌‌‌‌سازی بازار ارز و ایجاد اطمینان نسبت به واقعی شدن نرخ ارز اشاره کرد.

 

رئیس سازمان برنامه و بودجه نیز در این جلسه، کلیات منابع و مصارف بودجه سال 98 کشور را ارائه کرد که از محورهای اصلی آن تأمین عدالت اجتماعی، توجه به معیشت مردم و رشد اشتغال و حمایت از تولید داخلی است.

 

در این راستا، سیاست‌هائی همچون اختصاص ارز به نرخ رسمی برای تامین کالاهای اساسی، افزایش حقوق شاغلان و بازنشستگان و همچنین ارائه بسته‌های معیشتی برای حمایت از خانواده‌های کم‌‌‌‌درآمد مورد تأکید قرار گرفته است.

 

شورای عالی هماهنگی اقتصادی ضمن تاکید بر توجه به نیازهای مردم به ویژه اقشار کم‌‌‌‌‌‌درآمد در بودجه 98، مقرر کرد که بحث در این زمینه در جلسه بعدی شورای عالی ادامه یابد.

مشاهده مطالب مربوط به بانک و پرداخت الکترونیکصفحه نخستمطالب آموزشی
ارسال به دوستان با استفاده از: تلگراملینکدین


» ارسال نظر
نام:
آدرس ایمیل:
متن: *
عدد روبرو را تایپ نمایید
اطلاعات تصویری